PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118451}

Jak dwie krople wody

So Little Time
6,7 4 721
ocen
6,7 10 1 4721
5,0 3
oceny krytyków
Jak dwie krople wody
powrót do forum serialu Jak dwie krople wody

Poszukuje serialu "Jak dwie krople wody" z polskim dubbingiem wykonanym na zlecenie Fox Kids. Wiem, że ów serial został wydany na DVD ale niestety jedynie w wersji lektorskiej a mi zależy na dubbingu. Gdyby ktoś posiadał jakiekolwiek odcinki na kasetach VHS to mogę zaproponować przerobienie ich do DVD w dosyć dobrej jakości. Poszukuję równiez dubbingów do filmów i seriali aktorskich robionych na zlecenie Canal+, TVP bądź Wizji Jeden, więc gdyby ktoś posiadał coś w swoich zbiorach to również byłbym zainteresowany. Na wymiane mam wiele unikatowych dubbingów. Z Fox Kids poszukuję jeszcze serialu "Liceum na morzu" ale to tak przy okazji.

Kontakt:
dezerter_poczta@op.pl

ocenił(a) serial na 9
Replo

Nie tylko ty czujesz taki sentyment do kiczowatego dabbingu. Lektor i napisy zabieraja klimat serialiku ktory pierwszy raz sie widzialo z dubbingiem i dlatego nie tylko Ty chcesz wracac do tych czasow z przed ponad 10 lat . A dokladnie chodzi o lata 1997 - 2002 od serialu "Przyjaciele" emitowanym na Canal+ po serialik "Jak dwie krople wody" puszczanym na Fox Kids.

ocenił(a) serial na 8
dave_1983

No po prostu nie da się słuchać Manuelo z lektorem pamiętając jego genialny dubbing, co tu się dziwić sentymentom :c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones