Homeland
powrót do forum 3 sezonu

Ostatni sezon był moim zdaniem strasznie nierówny. Najgorsza była już nie skarajna
niesubordynacja na każdym kroku Carrie, lecz cholernie nudny, mało istotny dla całości trzeciego
sezonu wątek córki Brodiego, Dany. Ta jej romans z chłopakiem z psychiatryka i wspólna ucieczka.
Ciągnęło się to przez pół sezonu, ostro przynudzajac widza. Scenarzyści chyba na siłę chcieli
zapchać czymś sezon, żeby materiału starczyło na 12 odcinków.

ocenił(a) serial na 8
Komandosek2

Według mnie cała Carrie jest mało prawdopodobna, i jako niestabilnej psychicznie czy emocjonalnie nigdy nie pozwolono by jej wstąpić do CIA, a już na pewno nie przeszłaby testów lekarskich, w których wykryto by ślady leków, a testy psychologiczne wykryłyby jej wahania osobowości.
W dodatku zawsze obowiązkowy jest test na wykrywaczu kłamstw, co już samo z siebie pokazuje, że ta cała Carrie mogła by być w CIA jedynie jako czyjaś protegowana, i zdecydowanie nie jako agentka.

Wątek drugi, Brody, i te ich Amerykańskie obarczanie go winą za zdradę.
Czy którykolwiek z nich dałby radę będąc w niewoli przez tyle lat przetrwać łamanie fizyczne i psychiczne?
Żaden.
Kiedyś czytałem książkę byłego agenta SAS, który stwierdził że przygotowują ich do tortur i KAŻDY pęka, jeden wcześniej, drugi później, jednak każdy w końcu pęka i to nie w miesiące a kilka kilkanaście dni intensywnych tortur i przesłuchań łamie psychikę człowieka.

Córeczka Brodiego, razem z mamusią obwiniały tatusia o wszystko, tak jak gdyby pomijając te jego 8 lat w niewoli w ciągłym cierpieniu i zagrożeniu, podczas gdy one same żyły w pełnym komfortu domu i bez żadnych zagrożeń.
Lubiłem ten film, ale jest w nim dużo głupot, naciągania, i niedomówień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones