PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120972}
6,5 81
ocen
6,5 10 1 81
He Knew He Was Right
powrót do forum serialu He Knew He Was Right

Zresztą powieść pod tym samym tytułem Anthonego Trollope też wydała mi mi się nużąca. Nie podobał mi się główny wątek chorobliwie zazdrosnego męża i jeżeli mam być szczera wątki poboczne (Dorothy,Brooke'a i jego ciotki Jeminy, czy "walka" sióstr French o uczucia pastora Gibsona) były znacznie ciekawsze. Na szczęście pojawiły się tutaj aktorskie perełki: Bill Nighy,Anna Massey, Barbara Flynn, czy Claudie Blakley), dzięki czemu film dostaje ode mnie punkt wyżej, czyli 6/10 w przeciwieństwie do kiczowatego Lorna Doone.

użytkownik usunięty
Buenovista

Pozwolisz, że zapytam, czy film oglądałaś w oryginale czy miałaś jakieś tłumaczenie?

ocenił(a) serial na 6

Sorry nie śledziałam tego wątku; dopiero co się na niego natknęłam. Z tego co pamiętam oglądałam z napisami.

Buenovista

Zgadzam sie, film jest nudny. Ja tez uwazam, ze jakby wyciąć cały główny watek zazdrosnego meża, to film okazałby sie fajny. Ale głównym tematem filmu jest to do czego moze nas doprowadzic slepa zazdrośc. Byc moze ten film nie byłby taki zły, gdyby go zrobic w 1,5 godziny. Wtedy zazdrosnego męża byłoby 3 razy mniej:) W porównaniu do "The way we live now" wypada bardzo, bardzo słabiutko.

ocenił(a) serial na 7
rexela

Dokładnie! Ja oglądałam miniserial po angielsku i w porównaniu z innymi produkcjami BBC wiało nudą. Nie czytałam książki, ale po raz pierwszy zawiodłam się na miniserialu produkcji BBC... zabierałam się do tych 2 odcinków chyba z cztery razy. Nie mam zastrzeżenia do gry aktorskiej, ale jeśli książka też była nużąca to nie dziwie się że scenariusz też, w tym przypadku wyszedł cieńko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones