PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391373}

Claymore

7,7 3 570
ocen
7,7 10 1 3570
Claymore
powrót do forum serialu Claymore

Bardzo fajny lecz końcówka mnie lekko zawiodła i dlatego sięgnąłem po mange i mnie strasznie
wciągneła. Serial jest z 2007 roku więc manga musiala być w tedy koło tych wydarzeń z północy.
Mam nadzieje, że zrobią tak samo jak w przypadku Fullmetal Alchemist Brotherhood i dadzą tej
mandze jeszcze jedną szanse w postaci nowego serialu, lub paru filmów:)

ocenił(a) serial na 9
simek19

Tja końcówka mocno średnia, ale można było się takiego zakończenia spodziewać, skoro tak nabudowali to sztuczne lovestory z tym gówniarzem... Chociaż z drugiej strony bywają znacznie gorsze zakończenia... Właśnie skończyłem oglądać i też do mangi zaraz siadam. Powiedz mi, czy manga jest już zakończona, czy wciąż jest wydawana? Nie mogę tego nigdzie wyczytać, a nie będę przecież zaglądał do ostatniego rozdziału, spojlery to najgorsza rzecz z możliwych w końcu.

Zmartwię cię, ale pomysł na kontynuację został chyba kompletnie zarzucony, ponoć odbiór anime w Japonii był dość słaby. Zdziwiło mnie to mocno, bo szczerze mówiąc "Claymor" to jak dla mnie jeden z lepszych tytułów ze swojego gatunku jakie miałem przyjemność oglądać. Może za kilka lat coś wyjdzie, ale na pewno nie w najbliższym czasie, w końcu przecież reaktywowano Berserka po tylu latach...

ocenił(a) serial na 8
ogierinho

akcja na północy w mandze zupełnie inaczej się kończy. Nie będę spojlerował, ale według mnie lepiej to rozwiązali. Manga jescze się nie skończyła ale, jest już na finishu:) Teraz na początku marca będzie kolejny chapter, lecz wydaje mi się, że jescze będzie ich pare. Ogólnie manga strasznie mnie wciągneła zaliczyłem ją w niecałe 3 dni, lecz zacząłem ją mniej więcej tam gdzi anime się kończyło. Życzę miłej lektury:)

ocenił(a) serial na 9
simek19

powiedz mi prosze, w ktorym momencie mangi skonczylo sie anime? wlasnie skonczylem ogladac i tez mam zamiar usiasc do mangi :)

ocenił(a) serial na 8
rafiki_moc

Podczas akcji na północy gdy bronią tego miasteczka walka w mandze kończy się już troche inaczej.

ocenił(a) serial na 9
simek19

A mozesz powiedziec dokladnie od ktorego rozdzialu zaczac ? Obejrzałem serial i chcial bym zobaczyc kontynuacje.

ocenił(a) serial na 8
Magic1997

Jakoś to było koło 58 albo 59 rozdziału dokładnie nie pamiętam.

użytkownik usunięty
simek19

Ech, co ja bym dał, żeby jeszcze raz zobaczyć jedno z moich pierwszych anime w odświeżonej i kompletnej wersji. A co ja bym dał, żeby ktoś mangę wydał po Polsku to już tutaj nie napiszę.

simek19

Powinni jeszcze zrobić, jest wiele anime które są reaktywowane po iluś tam latach. Claymore jest strasznie podobna do wiedźmina, więc może powinni promować claymora przy wychodzeniu dodatku wiedźmina : krew i wino. Niektórzy wciąż mają nadzieję i nie czytają mangi, żeby być zaskoczonym (tak jak ja) więc narazie można oglądać shingeki no kyojin. A co do Rakiego, to nie wiem skąd ta niechęć, uratował ją, ona jego i są towarzyszami, a Clare też była takim słabym i kopanym dzieckiem i z tego wyrosła, dajcie mu szanse, bo to tylko człowiek ^^ (choć może to się zmieni ?)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones