PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769749}

Berserk

6,3 1 045
ocen
6,3 10 1 1045
Berserk
powrót do forum serialu Berserk

Osoba która podjęła taką decyzję i zaakceptowała na temat tego jak ma wyglądać animacja w tej mocno skrzywdzonej serii powinna zostać zwolniona i nigdy więcej nie zostać dopuszczona do żadnego studia animacyjnego czy ogólnie do branży filmowej i aby nawet nie tykała ołówka kredek czy nawet długopisu no bo to co twórcy zrobili z Berserkiem ze 2016 roku to przechodzi ludzkie pojęcie nigdy nie lubiłam animacji komputerowej w anime zawsze jak ją widywałam to była ona sztuczna, drętwa, dosyć słabo zaprojektowana i fatalnie dobrany cel shading jak i ruchy postaci przypominały nie naoliwionego robota podczas pierwszego rozruchu co szczególnie tutaj widać bo około 99,7 procenta to właśnie niestety ta dziadowska komputerowa papka starająca przypominać animację jak i ona wygląda żałośnie śmiesznie a cała poważność, dramatyzm jak i obskurność jaka nam towarzyszy w serii z 97 jak i w mandze tutaj ona pęka niczym bańka mydlana tuż po zobaczeniu openingu na którego końcówce widzimy Guts'a w słabej animacji komputerowej ale to nie koniec bo jeszcze przychodzi kwestia fabularna a mianowicie z jakiś powodów nie pokazano następnego rozdziału związanego ze złą królową elfów na dodatek ci co nie czytali mango na początku mogą bardzo się pogubić o co tu chodzi np. dlaczego Casca jest obłąkana? z skąd nagle wziął się Skull Knight? (w pierwszej serii z 97 też nie było tej kluczowej postaci jak i Puck'a) no i od tak twórcy przeskoczyli do momentu w którym ta cała Farnes próbuję złapać Guts'a bez żadnego wkładu i składu takie to wszystko na odwal i bez żadnego wysiłku tak więc ja wam polecam poczytać mangę jak np jesteście po pierwszej serii a chcecie więcej to lepiej omijać ten tytuł szerokim łukiem i lepiej sięgnąć po komiks który bardzo łatwo znaleźć w internecie a oglądając tą szmirę to sobie jedynie krzywdę zrobicie są jeszcze filmy które streszczają całą historię jak Guts dołącza do Drużyny Jastrzębia nie są złe ale nie mają takiego klimatu jaka ma seria z 97 ale przynajmniej nieco pokazuję co dalej się dzieję w miejscu w którym kończy się pierwsza seria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones