PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769749}

Berserk

6,3 1 045
ocen
6,3 10 1 1045
Berserk
powrót do forum serialu Berserk

2016 a 1997

użytkownik usunięty

Mam pytanie. Jak się fabularnie ma ta seria do serii z 1997 i czy opłaca się ją oglądać? Filmy sobie odpuściłem, bo jak patrzyłem na opisy, to było to dokładnie to samo co w pierwszym Berserku a jak czytałem opinie to były one znacznie słabsze od serialu.

ocenił(a) serial na 3

Nie opłaca się oglądać, jeżeli nie czytałeś mangii, historia może wydawać się nie jasna i bezsensowna. Fabularnie jest to kontynuacja, ale twórcy wycięli półtorej arcu, więc historia zaczyna się tak jakby w połowie.

użytkownik usunięty
miszacz

Hah. Właśnie jakieś 2h temu skończyłem oglądać, ale mimo to dzięki za odpowiedź.
Mangę przeczytać zamierzam, ale tak jak mówisz, kompletnie nie wyjaśnili tego jak Guts się wydostał z (err. no w sumie to nie wiem co to było, ale ostatnia scena ze starej serii to chyba było jak mu rękę odgryzają right?). I jeszcze ta animacja... specjalnie wybredny nie jestem, ale tutaj nawet ja widziałem jak żałośnie to było zrobione.

ocenił(a) serial na 3

Sposób w jaki się wydostali jest przedstawiony w ostatnim filmie trylogii. Jeżeli nie chce ci się oglądać to mały spoiler (Guts i Casca zostali uratowani przez odwiecznego wroga Ręki Boga znanego jako Skull Knighta, który później podrzucił ich do domu Godo).

użytkownik usunięty
miszacz

OO dzięki. I przy okazji się wyjaśniło kim jest ten szkielet na koniu.

z mangą to tez bedziesz miała fajna zabawę bo Miura ma tempo, że hoho wydał 13 chapterów mangi przez 4 lata. w miesiąc przeczytasz całą a potem bedziesz czekał po 4 miesiące na chapter albo wiecej bo zrobi wakacje od wakacji xddd uwielbiam

ocenił(a) serial na 3
konradleg

Tak tylko, że wakacje od wakacji służą głównie do ratowania zdrowia Miury, a nie jak głosi powszechne przekonanie do gry w Idolmastera.

miszacz

No i dobra jest chory zrozumiałe ale nie zmienia to faktu, że wiekszosc ludzi dostaje kota od tego tempa ja juz prawie nie pamietam nic poza golden arciem a i to tylko dlatego, że wałkują to i tylko to w anime

konradleg

Ciesz się że w ogóle chce ją dokończyć i nadal wydaje tomy zamiast zakończyć ją na odprdl lub po prostu urwać bez zakończenia, mimo to nadal chce mu się pisać i rysować pomimo poważnej choroby i wieku. Więcej wdzięczności i cierpliwości dla Miury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones