PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767468}

Atlanta

8,1 9 352
oceny
8,1 10 1 9352
8,7 11
ocen krytyków
Atlanta
powrót do forum serialu Atlanta

S01E07 B.A.N.

ocenił(a) serial na 9

O mój Boże , co za cudowny odcinek. Tak śmieszny i tak prawdziwy , po prostu cudo. Wyjaśnienie pojęć "tolerancji" i trans na wysokim poziomie . Cios w głupie twarze i ukazanie wszechobecnej hipokryzji. Coś pięknego.

ocenił(a) serial na 9
Rejst

Dokładnie jestem tego samego zdania. :) Oglądając to nawet byłem lekko zdziwiony że w amerykańskim programie takie podejście zostało przedstawione.

ocenił(a) serial na 10
tomecki994

Oglądałeś kiedyś South Park? nie wiem czym wiesz ale też leci w amerykanskiej tv. W Ameryce nie ma w tv poprawności politycznej jak się to wciska ludziom w Polsce przez prawilnych polityków. To co przechodzi w USA w Polsce byłoby objęte jakimś kretynskim paragrafem typu obraza uczuć religijnych.

ocenił(a) serial na 9
Niskobudzetowy

Aha ok :)

ocenił(a) serial na 9
Niskobudzetowy

za to jest na potege w ameryksaniej msm, w pl taki problem nie istnieje bo nie ma polskich msm a tylko sa polskojezyczne odpowiedniki amerykanskich msm

ocenił(a) serial na 9
Niskobudzetowy

Od kilku lat South Park jest dużo grzeczniejszy. Przypomnij sobie ile kiedyś było absurdalnych wymiany zdań między Cartmanem a Kyelem o żydach. Np. Oddaj mi żydowskie złoto, wiem, że każdy żyd nosi szyi mieszek ze złotem!
Dzisiaj by tego nie zrobili. Ogólnie- tak, jest poprawność, której wszyscy musza słuchać.

tomecki994

O czym Ty człowieku piszesz? W US nie ma poprawności politycznej??? Gdzie Ty to widziałeś? W SP? xD Nie wprowadzaj ludzi w błąd. W stanach, nawet na białych się nie mówi, że są biali - bo to dyskryminacja. Rozbawiłeś mnie serio xD

ocenił(a) serial na 8
Rejst

Genialne, chyba najlepszy odcinek do tej pory, płakałam ze śmiechu!

ocenił(a) serial na 7
Rejst

Coś pięknego, kwintesencja amerykańskich mediów i popkultury w pigułce. Na początku myślałem, że pobrał.. ekhm.. trafiłem na jakiś odcinek z reklamami (dodge charger) a gdy pojawiła się scena na stacji benzynowej to po prostu piałem ze śmiechu jednocześnie kłaniając się geniuszowi Donalda Glovera. Pierwszy odcinek jakiekolwiek serialu od dawna który obejrzałem 2 razy po sobie. Mistrz!

Rejst

Nie wiem co brał Glover przy pisaniu tego odcinka ale musiało być niezłe xD

ocenił(a) serial na 8
Rejst

to też mój ulubiony odcinek. żaden inny nie rozbawił mnie aż tak

Rejst

Przecież ten odcinek to totalny sztos. Na początku wywiadu Boi kreujący się na mega gangusa/rapera siedzący na totalnej wy***ce. Moment jak Boi dowiaduje się, że nie dostanie kasy za to, że jest w programie. Murzyn który uważa się za 35 letniego białego. Podp***alanie przez owego murzyna innego murzyna policji po czym okazuje się, że to ten podp***alany wezwał policje. Specjalistka w studiu która zgadza się z Boiem i w akcie desperacji prowadzący atakuje Ala. Akcja na stacji. Kreskówkowa reklama. Murzyn/35 letni biały okazujący sie homofobem. No po prostu miazga odcinek xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones