Archiwum 81
powrót do forum 1 sezonu

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego Dan pojawił się nagle w 94? Czemu nie poszedł za Melody? I dlaczego Melody pojawiła się sama bez Samuela ? Jeśli to on ja wciągną. No trochę to się kupy nie trzyma ....

ocenił(a) serial na 7
Nevaha

Świeżo po seansie zadałem sobie te same pytania.
Liczę że ktoś będzie w stanie to wyjaśnić.

ocenił(a) serial na 6
Nevaha

W innym wątku ktoś napisał (i to dość sensownie), że gdy Melody i Dan zbiegli na dół budynku ujrzeli 2 portale (poświaty w drzwiach). Samuel wciągnął Melody do tego, który przenosi do czasów obecnych (2019) a Dan najprawdopodobniej nie załapał się w ten sam portal i poszedł do tego drugiego, którzy przeniósł go do 1994.

A to czemu Melody wróciła bez Samuela może dowiemy się w 2 sezonie bo tutaj też tego nikt nie umie wytłumaczyć.

ocenił(a) serial na 6
jaca_cool

dwa tunele jeden do przeszłości, drugi do przyszłości.. normalnie przypomniał mi się serial Dark

ocenił(a) serial na 8
Nevaha

Zastanawiające jest jak udało im się otworzyć portal w 2019 roku. Wcześniej było wyjaśnione, że kometa przelatuje w pobliżu ziemi raz na 70 lat i tyko wdedy można otworzyć portal. Dlatego został otwarty w 1924 roku, potem 1994 roku czyli kolejna możliwość była by dopiero w 2064 roku, a nie w 2019 roku ?

ocenił(a) serial na 6
Pafcio79

W jednym z ostatnich odcinków, gdy Dan i jego przyjaciel poszli do piwnicy domu od LMG, to powiedzieli, że to przygotowane pomieszczenie do rytuału ma ściany wyłożone materiałem z komety. Dzięki temu nie musieli już czekać na to, aż się pojawi.

Nevaha

Zakończenie zapowiada dużo gorszy horror w życiu Dana. Oto okazuje się, że korzystał z usług szpitala przez 2 tygodnie, a przecież nie ma ubezpieczenia. Jak go podsumują za tę izolatkę...

ocenił(a) serial na 7
aleksamaz

Lel, najlepszy komentarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones