Archiwum 81
powrót do forum 1 sezonu

Jakoś nie czuję magii tego serialu, a "Nawiedzony dom na wzgórzu" na który parę osób się tu powoływało podobał mi się.
Jestem po 4 odcinku i do każdego kolejnego właściwie się zmuszam, a pod koniec przysypiam.
Facet kręci się w tym swoim bunkrze, co jakiś czas kogoś spotyka, jakby z innej linii czasowej. Dziewczyna z kamerą też zajrzy to tu, to tam, zapytuje mieszkańców budynku o rytualne spotkania, a oni się zachowują jakby nie wiedzieli o co jej chodzi...

Aktorstwo może i dobre, ale co mi po aktorstwie jak nie rozumiem fabuły...

Przyspieszy to trochę później, zacznie się coś dziać? Wyjaśni się dla tych co nie pamiętają co było dwa odcinki wstecz? ;)

ocenił(a) serial na 3
pixel70

Dokładnie. Pierwsze dwa odcinki jakoś tam mnie wciągnęły, ale trzeci zaczęłam przewijać. Za dużo udziwnień jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 4
pixel70

Nie zacznie. Im dalej tym gorzej, finał to już tylko przewijałam. Totalna abstrakcja i słabe efekty specjalne.

pixel70

Nie zacznie się. Tu z odcinka na odcinek jest coraz gorzej, a ostatnie dwa to gówno absolutne

pixel70

Niestety serial to przereklamowana słabizna. 2 odcinki obejrzane na siłę, dalej odpuszczam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones