PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005157}

Archiwum 81

Archive 81
6,9 17 162
oceny
6,9 10 1 17162
6,8 4
oceny krytyków
Archiwum 81
powrót do forum serialu Archiwum 81

Bo nie wiem czy oglądać...

uki_kol

Po drugim odcinku - zaczęło się super, fajny klimat na kasetach, ciekawa tajemnica, ale teraz
.
.
.
.
..
<<<<<<<spoiler>>>>>>>>>
.
.
.
.
.
.
.
..
zmumifikowany Yoda trochę zepsuł dobre pierwsze wrażenie ;)
Oglądam dalej, może będzie ok:)

ocenił(a) serial na 8
caramilla

Końcówka zaskakuje

noreczka12

Czy to jest horror ? Chce obejrzeć z dziewczyną która boi się nagłych jumpscarów, czy bliżej do thrillera?

raphau93

W portki przy tym nie narobisz. Miejscami bywa nieco niepokojący ale jumpscarów w nim nie ma lub jest na tyle niewiele, że nie zauważyłam. A też jestem z tych "skaczæcych". Ogólnie polecam.

ocenił(a) serial na 8
uki_kol

Za,je,biste w ch.uj. Nie jest to taki tego typu horror, że pełno jump scare'ów i dużo straszenia, ale klimat gęsty jak ostra ku.pa na zatwardzeniu. Atmosfera jest mocno przytłaczająca. Byle oglądać jak jest ciemno za oknem, to wchodzi bez popity.

ocenił(a) serial na 4
uki_kol

Skończyłem właśnie to oglądać, zaczyna się fajnie i ciekawie, ale z każdym odcinkiem gdzieś od 3-go jest coraz gorzej. Dłużyzna, o kilka odcinków za dużo, a końcówka to beznadzieja po całości

uki_kol

Ujdzie.

uki_kol

Zgadzam się, początek dobry, ale im dalej, tym gorzej. Jestem po 3 odcinkach i musiałam zrobić przerwę.

ocenił(a) serial na 8
uki_kol

Moim zdaniem znakomity, końcówka trochę słaba, a cliffhanger dosyć żenujący, ale w ogólnym rozrachunku wciąż bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 1
Sol89

Jak dla mnie tragedia.....nie polecam, dno totalne

Anna_Jednaki

"Dno totalne"? Kto tak pisze, 14 latki? xD Taki komentarz świadczy tylko o tobie i twojej ignorancji na wiele złożonych elementów tworzących sztukę filmową. A scenografia, montaż, praca kamery, scenariusz, gra aktorska, praca setki ludzi i serio wszystko w tym serialu to według ciebie dno totalne? Jak można napisać tak o czymkolwiek? Śmieszą a jednocześnie zadziwiają mnie tacy ludzie. Kompletnie nie chodzi mi o ocenę serialu, bardziej o fakt, że ktoś kto pewnie aktualnie nie robi nic ciekawszego może coś takiego napisać na forum publicznym. Subiektywna ocena niepoparta żadnym argumentem, kompletnie niewnosząca nic do dyskusji. Gdyby jeszcze były jakieś argumenty ale nie, dni totalne i ch*j xD PS Oczywiście domyślam się, że to trolling... po prostu chciałam to napisać ;)

ocenił(a) serial na 8
venessummers

Tak jak mówisz, dnem totalnym jest podsumowanie czegokolwiek w taki sposób, dla osób których nudzą takie filmy i nie dostrzegają w nich nic interesującego lub wartościowego jest jedno wytłumaczenie, MAŁA WYOBRAŹNIA lub jej KOMPLETNY BRAK, tacy ludzie są po prosto bardzo płytcy a jedyną wrażliwość jaką mają to na odór własnego potu, pozdrawiam zaangażowaną widzke

elite_jarek

Jarek Ty to taki wrażliwiec jesteś

ocenił(a) serial na 8
Kabano

po pierwsze to widzę że masz ograniczone postrzeganie emocji, jeśli wrażliwość kojarzy ci się tylko ze wzruszeniem, a po drugie komuś się tu film nie spodobał i się poczuł dotknięty, tak dla twojej wiadomości z punktu psychologicznego, między innymi, żeby ujrzeć  i pojąć esencję lęku i cierpienia też trzeba być w jakiś sposób wrażliwy. jak ci się uda to ogarnąć rozumem, to będę czekać na dalsze prowokacje, a puki co pozdrawiam cie machającą ręką.

ocenił(a) serial na 1
venessummers

ale żeby aż tak się zesrać

ocenił(a) serial na 8
MASTERXE

ale żeby aż tak sie tym podniecać

ocenił(a) serial na 8
venessummers

Dno totalne to nie jest ale szału tez nie ma

ocenił(a) serial na 3
uki_kol

Dla mnie kiepski. Zaczyna się ciekawie, ale potem potencjał zdecydowanie zmarnowany. Malo oryginalny, większość elementów już gdzieś było:) Połączenie Stranger things (równolegle światy, mazie na ścianach, nawet bąble w rownogłym świecie) z Ringiem ( duchy na taśmach i poczwary wychodzące z ekranów) i Szostym zmysłem. Uważam, że szkoda czasu.

ocenił(a) serial na 7
ulita

A ja nie uwazam ze strata czasu...atmosfera w serialu jest gesta,mroczna I chwilami nawet klaustrofobiczna..
co poteguje bardzo dobra sciezka dzwiekowa....ktora wraz z obrazem tworzy niepokojacy klimat...serial nie jest nudny jak niektorzy sugeruja,poprostu trzeba lubiec takie klimaty...ot tyle, I az tyle!!!

ocenił(a) serial na 8
arturogatti666

jako osoba znudzona horrorami/filmami grozy czy coś to tutaj klimat był na początku naprawdę całkiem spoko,l mimo , że to nie jest horror ani nic innowacyjnego i zwłaszcza, że to produkcja netflixa a przecież wiemy jakie głównie produkcje robią to jest to jak najbardziej spoko

ocenił(a) serial na 7
1253_1642

Potwierdzam. Zwłaszcza na tle pozostałych produkcji netflixa wyróżnia się na plus. Zwłaszcza dwa pierwsze odcinki są bardzo dobre - wciągające, straszne, budzące niepokój i ciekawość zarazem. Niestety później się trochę akcja rozciąga i ma miejsce parę typowych trików stosowanych już w innych produkcjach tego typu na przestrzeni lat. Natomiast połączenie jak ktoś tu napisał powyżej ringu, 6.zmyslu i stranger things uważam za coś ciekawego i nowego. Takiego połączenia nie kojarzę :) poza tym świetna ścieżka dźwiękowa. Zwłaszcza motyw przewodni naprawdę budzący niepokoj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones