Seth Rogen

7,2
18 706 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth Rogen

Bardzo spodobała mi się jego gra w "40-letnim prawiczku". Sam film dla mnie nie jest niczym ciekawym, jednak pan Rogen w nim zabłysnął :) Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie miał okazję zagrać w bardziej udanym filmie.

____5

Ja sie z tobą nie zgodzę :P film 40-Letni Prawiczek który jest komedią romantyczną (według FilmWeb) bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i bez zastanowienia dałem mu 9/10 bo lepszej komedi romantycznej nie ma.

Ale co do gry Setha Rogena w owym filmie to grał bardzo dobrze i wniusł sporo śmiechu do filmu .... ale to nie jest jedyna dobra rola w jego wykonaniu poniewż bardzo podobała mi się jego gra w super filmie Donnie Darko który dostał odemnie 10/10 ale to nie wszystko na co stać tego aktora ponieważ ostatno oglądałem film You, Me and Dupree gdzie również dobrze grał ale jak narazie według mnie najlepsza jego rola była w filmie 40-Letni Prawiczek :)

stryju_2

W "Superbad" i "Wpadce" zaliczył jeszcze lepsze występy :) A szykuje się jeszcze kolejna jego interesująca rola, gdzie gra ciągle zjaranego kolesia ;)

____5

aktor w sam raz do glupich komedyjek, niestety nie widze go w zadnym powazniejszym filmie.

piot1_86

Głupich nie głupich, to wciąż komedie. Ja go np. w dramacie nie widzę - koleś jest od zabawiania, wychodzi mu to dobrze, czuje się przed kamerą swobodnie i to widać. Nie każdy aktor musi być od razu pokroju de Niro i grać gangsterów. Seth Rogen to świetny aktor komedyjny i za to go właśnie cenię, bo potrafi mnie rozbawić do łez że daną scenę oglądam po kilka razy.

użytkownik usunięty
eliteskanker

Popieram,niewielu aktorów komediowych potrafi się tak wczuć jak Seth i na
dodatek zaserwować pełen wachlarz różnych min i grymasów które nie są
żałosne jak u np. Jima Careya a wypadają nadzwyczaj naturalnie.Właśnie ten
aktor jest bardzo naturalny i on po prostu jest postacią którą gra.
inna sprawa że nie widzę go w innej roli niż komediowy luzak ale to nic bo
to co gra mi wystarcza.Do dramatów i romansów są inni aktorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones