Seth Rogen

7,2
18 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth Rogen

Lubię tego kolesia :) zabawny i wogóle, taki smieszny misiek ;p
podobał mi sie w "40 letnim prawiczku" i "wpadce" czekam na kolejne komedie z jego udziałem :)

użytkownik usunięty
Kitsune_4

Wielki misiek a w bajce "Kung fu panda' podłożył głos małemu mistrzowi Modliszce :))

pozdro!

no bo najlepsze, co ma to właśnie ten donośny, basowy głos! ;-D

Paulina_11

Głos, wygląd (nieprzeciętny), zbójecki uśmiech i dziwnie pociągający urok... Do tego gra naprawdę fantastycznie. Kocham oglądać filmy z jego udziałem i pokuszę się o stwierdzenie, że czasami oglądam je głównie dla niego.
Bardzo dobry aktor.
10/10 jeśli chodzi o mnie :)

Julie_James

dokładnie :D jego filmy są świetne, przynajmniej wątki z jego udziałem :D uwielbiam jego sprośny humor :)

Julie_James

Gościu jest tak pociągający i śmieszny jak Tadeusz Drozda. 1+/10 ode mnie, ten plus to za to, że jest jeszcze młody i może się wyrobi na 2/10.

dr1nk

W każdym filmie gra takiego samego niedorozwoja, kompletnie mnie nie śmieszy nie dorównuje Sandlerowi (ani innym komikom) do pięt i nigdy nie będzie!!

gungrave_3

Zgadzam się z Dziewczynami na początku.Koleś coś w sobie ma.

aleksandra_szymanska

Nie umiem ocenić go jako aktora. Moja ocena byłaby nieco nieobiektywna ponieważ facet bardzo mnie urzekł, przez co mogłabym ją zawyżyć, a przecież baaaaaaaardzo daleko mu do prawdziwych artystów :) Dlatego też proszę Was dziewczyny, nie oceniajcie skoro macie niepotrzebnie zawyżać mu średnią, to portal filmowy a nie matrymonialny :)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones