PrinceI

Prince Rogers Nelson

7,9
71 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Prince

Nie ma takiego artysty na świecie, który by tak umiał grać jak On , on tworzy muzyke innego wymiaru, i bardzo ciekawe łączy różne gatunki muzyczne, zawsze powstaje jakiś majstersztyk, zajebiście gra na gitarze, a jego albumy co roku miały licznych nabywców, jako fan mam wiele albumów od niego i wg mnie to ze wszystkich ścieżek dźwiękowych do Batmana, to Prince najlepszą stworzył, posłuchajcie sobie muzyki w tle filmu, naprawdę warto, Purple rain to oczywiście klasyka , ale inne albumy to też smaczne kąski dla wytrawnych muzykomaniaków

Fan Prince'a

użytkownik usunięty
Michael1984

koncertowy album "One nite long ... live" bardziej wypasionego w ostatnich 5 latach nie słyszałem - poza innymi Prince'a oczywiście

Michael1984

Uwielbiam jego piosenki.Najbardziej Purple Rain,the most beautiful girl in the world,rospberry beret,lets go crazy i kiss.To naprawde wybitny artysta.Ma niesamowity talent,olbrzymia skale glosowa.Świetnie wypada na koncertach.Uwielbiam ogladac jego koncerty z lat 80. ;)
chciałabym go usłyszec w duecie z Michaelem Jacksonem....:)

Billie_Jean

poszukaj sobie w sieci koncertu jamesa browna, na ktorym razem z nim wystapili wlasnie prince i michael jackson :D

Powodzenia i powiem tylko, ze warto!!!!

Michael1984

Zgadzam się z Wami wszystkimi, ludzie. Genialny kompozytor i wokalista. Uwoelbiam go :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones