PrinceI

Prince Rogers Nelson

7,9
71 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Prince

Jak się nazywa piosenka Prince'a, która leci na koniec filmu, przed napisami?

mipal_2

To "When Doves Cry" :)

mabuse_08

To nie o tą mi chodziło ale dzięki za starania.

mipal_2

Baby I'm A Star

binky

Teraz to już sam nie wiem... Niestety nie mam możliwości obejrzenia tego filmu jeszcze raz. Wiem, że to była dość znana piosenka (jako jedna z nielicznych w bogatym dorobku Prince'a), chyba z lat 90. Skłaniam się do "Diamonds and Pearls".

mipal_2

Jezeli chodzi ci o utwor z plyty "Diamonds & Pearls" z roku 1991 to nie mogles jej uslyszec w filmie Purple Rain z roku 1984. Tuz przed koncowymi napisami Prince spiewal piosenke Baby I'm A Star z 1984 roku (zaraz po Purple Rain).
Jezeli nie jestes pewny jakiego utworu szukasz to idz na AMAZON.de albo .com i przesluchaj plyty ktore Prince wydal tam na pewno go znajdziesz.

binky

Może trochę niejasno wyraziłem tytuł tematu stąd to nieporozumienie. Nie miałem na myśli filmu "Purple Rain" tylko film dokumentalny "Legendy rocka": odcinek poświęcony Prince'owi. Odcinek ten powstał chyba w zeszłym roku i tam właśnie pod koniec leciał fragment piosenki Prince'a, który "chodzi mi po głowie" i to być może była piosenka "Diamonds and Pearls".

mipal_2

OK, Teraz rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones