PrinceI

Prince Rogers Nelson

7,9
71 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Prince
RADoslaw13

Ostatnio to jakiś pogrom :/ Same ikony muzyki :/

Angel24

Madonna powinna już pisać testament.

Jack_Holborn15

To nawet nie jest śmieszne ........

_Mika_a

Po dwóch amerykańskich ikonach muzyki pop, jakimi byli Jackson i Prince, została już tylko Madonna, przy czym w przeciwieństwie do tych dwóch pierwszych, których ceniłem i ich dziwactwa uważałem za nieszkodliwe formy ich przekazu artystycznego (i przesyt pieniędzy), Madonna podsyca ostatnimi laty gasnącą popularność obrażaniem chrześcijan bluźnierczymi pokazami scenicznymi. Jej śmierć nie zrobi na mnie żadnego wrażenia.

Jack_Holborn15

Nie zrobi na tobie wrażenia , ale czy to powód do życzenia jej śmierci ?

_Mika_a

Słowami, że "Madonna powinna już pisać testament" chciałem tylko pół żartem-pół serio wyrazić to co w drugim poście, czyli że z tej trójki gwiazd ichnich pop gwiazd została tylko Madonna i na jej miejscu pisałbym testament;-)

Angel24

Dawid Bowie, Glenn Frey, Black, Keith Emerson (ELP), a "prawie w 2016", bo 28 grudnia Lemmy. To te nazwiska, które, po przeszukaniu pamięci przyszły mi na myśl (a i tak nie wiem, czy to wszystkie). Co za pechowy rok. :-/

cOOba

Ojej.Wstyd się przyznać ale o Blacku nie wiedziałam :/

cOOba

Matka Bowiego też niedawno zmarła.

użytkownik usunięty
_Mika_a

W 2001.

Matka żony Bowiego miało byc :D

cOOba

O śmierci David'a Bowie i Black'a nie słyszałem. Dziwne.

Jack_Holborn15

Nie chcę być źle zrozumiany - to nie jest zarzut pod Twoim adresem - jednak czy mam rozumieć to jako wątpliwość odnośnie prawdziwości moich newsów ;-) ? Absolutnie tego tak nie traktuję :-) ale aby swoje informacje poprzeć "dowodami" proszę bardzo:

http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/spiewal-wonderful-life-colin-vearncombe-black -nie-zyje,614036.html
http://muzyka.onet.pl/newsy/david-bowie-nie-zyje-artysta-zmarl-w-wieku-69-lat/v3 750l

Oczywiście to nie jedyne linki na oba tematy - jest ich więcej. Jeśli mam być szczery to o ile o śmierci Bowiego wiedziałem o tyle przeczytanie o śmierci Black'a mnie także - jak i Ciebie - zaskoczyło.

cOOba

Ja Ci wierzę, tylko się sobie dziwię, że jakkolwiek o śmierci piosenkarza jednego przeboju mogłem nie słyszeć, to żeby przeoczyć zejście z tego łez padołu Davida Bowiego? A serwisy informacyjne w radiu słucham. Heh... No nic, szkoda.

Jack_Holborn15

Ty chyba w Amazonii byłeś wtedy u ostatnich plemion indiańskich które nie mają kontaktu ze światem cywilizowanym że nie słyszałeś o jego śmierci jak wszędzie Media o tym trąbiły haha

dj_carlos

Ano jakoś się prześlizgło.

RADoslaw13

::::(

michael_jackson_filmweb

RIP Prince ❤

RADoslaw13

Ponad rok jak go nie ma, a ciągle trudno się pożegnać z taką stratą... Za wcześnie się z nami pożegnał !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones