James DeanI

James Byron Dean

8,9
2 649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Dean

To nie prowokacja ale fakt o którym przeczytałem w amerykańskiej prasie, i pomyśleć że legenda tworzy legendę wiem że Dean miał skłonności do homo..i Brando też o tym śmiało mówił no ale nie wiedziałem że brał sobie chłopców z wyższej półki..Rest in Peace...Respekt..

Sam_Worthington

Hajajaj wyglądał jak homo. ( bez obrazy dla deana)

gallanonimmm

Mnie to zastanawia, jak to jest, ze przy kazdej niemalze legendzie kinematografii, muzyki czy jakiegokolwiek innego gatunku artystycznego, padaja spekulacje o homoseksualnosci. Dla mnie osobiscie jest to jakas totalną kpina. Nie ma to zadnego znaczenia?

Nie oceniam aktorstwa tego goscia na podstawie jego orientacji. Jakie to ma znaczenie? Bzdura taka, ze az mnie trzesie.

efc_2

Dla oceny aktorstwa pewnie nie ma żadnego znaczenia. Ale fakt pozostaje faktem.
Też sądzę, że mało jest takich facetów, którzy by się nie przespali z Deanem albo Brando. Oczywiście większość zaprzeczy.

Davus

Bez urazy, ale zeby takie mysli komus w ogole przyszly do glowy, to trzeba byc homoseksualista, albo co najmniej bisexem.

efc_2

Uwierz mi, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wielu w twoim środowisku jest mężczyzn z tendencjami homoseksualnymi. Ale przez ludzi nietolerancyjnych, muszą to w sobie dusić - czasem do śmierci. I niestety umierają ze świadomością, że mogli coś jeszcze w życiu zaskakującego zrobić.

efc_2

Właśnie powinno się oceniać aktorstwo.

gallanonimmm

James Dean był zapewne biseksualistą sam zapytany o swoją orientację odpowiedział, ze nie jest homoseksualista ale też nie zamierza chodzic z jedną ręką związaną za plecami hehe:) nie był na pewno gejem miał wiele dziewczyn i bodajże 2 narzeczone ale zapewne przez jego koszmarne dzieciństwo (czyt. molestowanie seksualne) miał tez inne skłonności. W każdym razie był boski tak czy inaczej:))

gallanonimmm

o Mana, gallanonimmm napisał tylko o tym, że James miał romans z Marlonem, a tu zaraz się cała dyskusja rozwinęła o homoseksualizmie i geniuszu Dean'a, czy był kopią Marlona czy nie~~ normalnie jak jakaś rozmowa na imieninach cioci... czytajcie ludzie temat, a jak chcecie pogadać o czymś innym to załóżcie inny, a nie mieszacie innym.

Co do Jamesa i Brando- Marlon sam przyznał, że miał romans z Deanem, a sam James tak po szczerze, robił co chciał, w końcu to "świat należał do niego" tak więc jak dla mnie to rzeczywiście mogło mieć miejsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones