Jacek Koman

7,4
14 715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Koman

Przebił w Ameryce Krzysztofa Pieczyńskiego i Krzysztofa Janczara pod względem grania.
Chyba tylko Seweryn który jako jedyny w "Liście Shindlera" miał coś do zagrania (może tylko
jeszcze Mucha i kilku-minutowy Bista) i Olbrychski oraz Olek Krupa w "Salt" mogą mu
dorównać.


Zapomniałbym jeszcze o aktorze Romanie Polańskim i śp Władysławie "Valdku" Sheybalu.

Bondman

Zgadzam się i także jestem pełna podziwu dla jego osiągnięć, o których niestety nie słyszałam nigdy w mediach, a powinno być o nich głośno. Media jednak wolą karmić się sensacją i skandalem. W sumie nie ma się co dziwić, gdyż są one odzwierciedleniem społeczeństwa. Gdyby ludzie nie chcieli oglądać tej sieczki, to by jej nie puszczano, bo nie przynosiłaby zysków. Błędne koło. Ja natomiast jako typowa polka mogę sobie na to jedynie ponarzekać i wyłączyć TV.

użytkownik usunięty
kakpod

Masz rację, ale "polka" to nazwa tańca, a Ty jesteś Polką. Pozdrawiam. ;-)

kakpod

w latach 30tych i 40tych pracował w Hollywood dość znany polski aktor epizodyczny Artur Windheim. Ma chyba najlepszą z nich filmografie, aczkolwiek role głowie epizodyczne

kaleenee

http://www.filmweb.pl/person/Marek+Windheim-291738 Marek ;)

pixi222

tak, zdałam sobie sprawę po napisaniu posta. Miło że wgooglowałaś Marka
pozdr :)

kaleenee

własnie szukałam i nic nie wychodziło, ale filmweb po nazwisku znalazł ;)

Bondman

jeszcze kilka lat temu nie miałam pojęcia, że patrzę na Polaka na wielkim ekranie :) w moich, często ulubionych rolach...

vilee

No bez przesady. Aktor z lekka epizodyczny.

kaleenee

lepiej tak niz wcale

Bondman

Jerzy Skolimowski też w kilku filmach w stanach wystąpiły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones