Jacek Koman

7,4
14 715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Koman

taki wspaniały aktor, grał u boku Kidman Mc.Gregora w "Moulin Rouge" i jest polakiem!:) a wiecie co najlepsze w tym dla mnie? Jest z Bielska-Białej, mojego miasta!!:))

NindeRingeril

nigdy bym nie wpadła na to, iż facet, śpiewający tak idealnie, że aż ciarki przechodzą po plecach, w filmie moulin rouge jest polakiem.

NindeRingeril

No wszystko ok, ale Polak z dużej litery...

NindeRingeril

Dla mnie jest on cudownym aktorem....
U nas wszyscy sie podniecają jakimiś Izami Mikami itp. ,a o takich aktorach jak on nikt nic nie mówi!
To naprawde straszne.....

Amelia__

Taaak, świetna rola w Moulin Rouge! Szczególnie podoba mi się fragment, w którym tańczą tango, jest po prostu niesamowity.

CLiCK

Kurcze, wiedziałam, że aktor z Moulin Rouge! wydaje się jakiś znajomy! No ładnie, ładnie. Scena tanga jest jedną z moich ulubionych z tego filmu. A ten głos..O i w "Autralii" grał. Też z Nicole Kidman ;)

Herenna

mistrzostwo. jego gra i sam film. takie arcydzieła powstaja raz na dziesięciolecie.
a ten głos. mrau, jak to mawiają nastolatki na różowych blogach. :D <333
heh.

NindeRingeril

ja nie wiedziałam że to Polak !! tak przekonująco zagrał Argentyńczyka w Moulin Rouge, że myślałam, że to poważnie gra jakiś Argentyńczyk! a tu Polak!! jestem dumna! ;)

Karolina945

Ja też jestem bardzo dumna ;) Oby tak dalej!

NindeRingeril

..tutaj wszyscy się zachwycają jak to Miko robi 'karierę' w holiłudzie, że Damięcki i Mucha poszli do szkoły w Nowym Jorku, a tu taki ktoś ma na koncie udział w porządnych filmach!

NindeRingeril

nie ma to jak być dumnym z Bielska-Białej :D

pochwalam, grunt to zdrowe podejście, ludzie z Radomia mogą brać przykład.

NindeRingeril

Chu. Nie Polak z niego swoim dzieciom dał nie Polskie imiona czyli nie uważa się pewnie za Polaka kretyn co daje dzieciom nie Polskie imiona.

NindeRingeril

Jest Polakiem a swoim dzieciom dał nie Polskie imiona dla mnie to nienormalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones