Frank Darabont

Frank Arpad Darabont

8,7
3 617 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Frank Darabont

że za "Skazani na Shawshank" nie dostał Oscara. Przecież ten film to arcydzieło! Nie rozumiem jak ten film mógł przegrać z "Forrest Gump"...

lady_dariaa

Nie wygrałby prawdopodobnie jakby powstał w 2007. Nie wygrałby gdyby powstał dwa lata wcześniej. Czemu by nie wygrał? Bo np. wtedy powstawały lepsze produkcje. Takie z tego "arcydzieło" jaki stan umysłu jego odbiorców małolato.

grzegorz_cholewa

To wytłumacz mi w takim razie dlaczego jest 1 w rankingu światowym... Bez powodu raczej nie byłby tak wysoko oceniany. W każdym razie to kwestia gustu. Zawsze znajdzie się ktoś taki komu coś nie pasuje.

lady_dariaa

Aleś wymyśliła. Wiesz gdzie ci krytycy mają te rankingi motłochu? Tam gdzie światło nie dociera. Każdy kto coś tam wie o filmach wie dokładnie jak je należy traktować.

grzegorz_cholewa

To chyba oczywiste? Czemu mieliby oceniać filmy na podstawie jakichś rankingów? Pomyśl. Druga rzecz to taka, że film "Skazani na Shawshank" dostał nominację do OSCARA! Jakbyś nie wiedział to są to najlepsze nagrody filmowe.

lady_dariaa

Oczywiście bo poważają przede wszystkim swoje. I te ich listy mają większą wartość niż Oscary.

grzegorz_cholewa

Na jakiej podstawie piszesz, że najlepsze? Chyba najpopularniejsze a to różnica?

grzegorz_cholewa

Najbardziej prestiżowe. Teraz pasuje?

lady_dariaa

Nie. Straciły na prestiżu dawno temu.

grzegorz_cholewa

Trolll.Skazani to majstersztyk,bez dwóch zdań.

Oktavian7

Bez dwóch zdań dziecko.

Oktavian7

Zgadłem. :P

grzegorz_cholewa

Facet idź do lekarza,serio.

Oktavian7

Nie muszę chłopczyku. Wyrośnij z bajek na początek, dobrze ci radzę. :P

grzegorz_cholewa

adekwatna ksywka.

Oktavian7

To forum o filmie Trolu.

Oktavian7

masz downa. nie gadam z cofniętymi w rozwoju. wybacz. hahaha

Oktavian7

chyba, że się przyznasz do błędu. jestem dobrym człowiekiem i nieobca jest mi zdolność wybaczania. :)

grzegorz_cholewa

żałosne,wspólczuje ci.

Oktavian7

Wcale nie. Tylko, że rzeczywiście wybitne filmy nie rozpoznałbyś nawet wtedy gdyby one kopnęły cię między krocze.

I to jest pole do dyskusji - nie jakiś tam obsmarkany hit dla plebsu.

grzegorz_cholewa

kopnij się w czoło.

Oktavian7

Będzie ci wesoło?

grzegorz_cholewa

nie zombiaku.

Oktavian7

Romero > Darabont

Oktavian7

Dobre, nie?

grzegorz_cholewa

ta,jestem pod wrazeniem...

Oktavian7

Jeszcze się polubimy, zobaczysz. :P

grzegorz_cholewa

albo jestes takim tepakiem albo udajesz, co motlochu? a wiesz gdzie ludzie maja zdanie krytykow? wiec sie tu nie obnos jakos specjalnie bo twoje akurat najmniej wnosi. miales jej wytlumaczyc dlaczego jest tak wysoko w rankingu ale widocznie taaa, jednak to pierwsze. (jesli wiesz w ogole o czym mowie dzieciaku)

mee_how333

Robisz wrażenie niepełnoletniego i być może dlatego niezbyt sprawnego intelektualnie. Wybaczam ci. :P

mee_how333

A jak pełnoletniego to cóż, nie wchodź nie proszony na salony. :P

grzegorz_cholewa

a Ty robisz wrazenie niepełnego. bless U. i sluchaj, nie truj dupy głupotami.

mee_how333

Kiedy to czysta prawda. :D

użytkownik usunięty
grzegorz_cholewa

czysta prawda jest taka ze matka cie zostawila w rowie bo nie mogla z toba wytrzymac

Prawda jest taka, że ten facet kręci pierdy dla plebsu czyli dla waszego pustomózgowia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones