Frank Darabont

Frank Arpad Darabont

8,7
3 617 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Frank Darabont

W rankingu TOP 100 jego filmy zajmują odpowiednią 1 i 4 miejsce ( co powinno stawiać go
w pierwszym szeregu wśród reżyserów), a na forum tego pana nie uzbierało się nawet 15
tematów. Fakt faktem, że nie kręci dużo i moim zdaniem filmy te nie powinny być tak wysoko,
ale mimo wszystko trochę tu za pusto :)

kuba_11117

Jakby tego było mało. On również odpowiada za świetny Majestic, niewielu reżyserów ma 3 filmy na tak wysokim poziomie w swoim dorobku, a on nie jest zupełnie popularny. Aktualnie zajmuje się też przecież, serialem Walking Dead. Dla mnie to nazwisko jest elektryzujące mimo wpadki z Mgłą, czekam na kolejne filmy wielkiego reżysera.

Arkadiuszk44

ja bym raczej stwierdził:

...pomimo wpadki z "Mgłą" i serialem "Walking Dead" - bo nawet ta pierwsza seria WD (do fatalnej drugiej juz nie dokładał ręki) nie powalała na kolana... temat świetny, tzw. samograj a serial przeciętny jak na obecne standardy serialowe...

Bosqi_El_Deviantero

Ja przyznam, że mnie serial wkręcił mimo iż wiele rzeczy razi i to dość mocno. Możliwe, że to za sprawą tematu, który jest ciekawy. Lubię post-apokaliptyczne filmy

Arkadiuszk44

a co wy chcecie od Mgły dla mnie film rewelacyjny. Klimat super,może te stwory wyglądają średnio ale to pewnie spowodowane było budżetem filmu ale i tak najwięcej klimatu daje jak ludzie się zachowują w kryzysowych sytuacjach i jak jeden psychol może rządzić masą i ten film to ukazuje i to dogłębnie a końcówka wymiata.

Bosqi_El_Deviantero

wpadki z ":Mgla" ? Ty sobie jaja robisz?

kuba_11117

Pewnie dlatego że jego filmy dostają masę dziesiątek, od ludzi których nie obchodzi nazwisko reżysera filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones