David BowieI

David Robert Haywood Jones

8,3
6 342 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Bowie

Bardzo mi jest przykro. Od kiedy będąc dzieckiem zobaczyłam go w ,,Labiryncie'' tak wsiąkłam. Niesamowicie zdolny człowiek, nietuzinkowy,oryginalny. Nie do końca go rozumiałam, nie poznałam jeszcze wszystkiego, a tu nagle wiadomosć, że nie żyje. I to przez nowotwór. Choroba, która wcale nie jest nieuleczalna jeśli się weźmie pod uwagę niekonwencjonalną medycynę. Zresztą może próbował, nie wiem. Nacierpiał się biedny i to tyle czasu :-/
Mam przynajmniej nadzieję, że nie odejdzie w zapomnienie, byłoby szkoda.

Ekranizacja

Dla mnie Bowie był tak nierealny jak przybysz z obcej planety. Zawsze myślałem że Ziggy Stardust jest nieśmiertelny. To jeden z tych ludzi którzy są nie do zastąpienia. Jestem w szoku. Jeśli Bowie umarł to my też umrzemy.

Ekranizacja

Ciekawy tekst na ten temat [ENG]
https://www.theguardian.com/commentisfree/2016/jan/12/david-bowie-death-end-of-l ife-plans-cancer

TangoAndWaltz

W skrócie - teza, ludzie z jego pokolenia nie lubią nieestetycznej strony śmierci, i zrobią wszystko, żeby do końca uśmiechać się do ludzi dookoła, jakby nic się nie działo. Przyznanie się do choroby to brak kontroli nad własną śmiercią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones