PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121988}
4,7 3 486
ocen
4,7 10 1 3486
Zapach śmierci
powrót do forum filmu Zapach śmierci

Dałem ocenę 8/10. O gustach się nie rozmawia, więc jak się komuś nie podobał, to trudno. Ja tam byłem bardzo zaangażowany w oglądanie. Może jestem za głupi ale od początku nie wiedziałem jak film się zakończy. Dla mnie nie był przewidywalny. Końcówka zaskoczyła.

ocenił(a) film na 8
barrthezz

Przyzwyczajona go thrillerów i horrorów mający taki opis w połowie filmu byłam przekonana, że to niewidomy zabija:D Fakt o gustach się nie dyskutuje....ja dałam 9/10 zakończenie mnie powaliło.....i choćbym nie wiem jak mnie tu besztali nie ocenie go niżej....dawno ten gatunek filmu mnie nie zaskoczył. Film nie odrzucał mnie trupami, krwią czy brutalnością....wszystko było jak najbardziej na miejscu. byłaby 10 ale momentami przynudzał. Dawno , dawno ..... bardzo dawno nie zaskoczył mnie tak taki gatunek filmowy!

ocenił(a) film na 6
LaraNotsil

8 to przesada oceniać,ale ogólnie film spoko.Najlepsze dialogi bohaterów,lepsze niż w niejednej komedii :D

LaraNotsil

10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones