PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11922}

Zaklęta w sokoła

Ladyhawke
7,0 15 016
ocen
7,0 10 1 15016
Zaklęta w sokoła
powrót do forum filmu Zaklęta w sokoła

straszna muzyka

ocenił(a) film na 8

kocham ten film, ale muzyka w nim jest po prostu straszna

ocenił(a) film na 7
HaVoC_87

Mam dokładnie to samo odczucie:)
Jak oglądałam to doprowadzała mnie do szału...

ocenił(a) film na 7
violet363

Jak nie czujecie muzyki, to jrst straszna. Ja jednak rozumiem o co z Nią chodzi, kjako wydźwięk daje temu filmowi i dla mnie to zdecydowanie najmocniejszy punkt tego filmu ;)

ocenił(a) film na 8
tygrum

No tak, może nie czaje... są gusta i guściki... ale nawet gdyby podobał mi się ten elektroniczny szajs to i tak nie twierdził bym że muzyka jest najmocniejszą stroną tego filmu. Pomijając to czy pasuje do filmu czy nie, to ścieżka dźwiękowa nie jest ani oryginalna, ani jakoś odkrywcza, ani szczególnie godna zapamiętania. Ta muzyka jest po prostu nijaka. Jedynym powodem dla którego kojarzę niektóre motywy z niej jest to że ilekroć ją słyszę przypomina mi się jak bardzo męczyłem się z nią oglądając film.

ocenił(a) film na 8
HaVoC_87

To fakt, powstrzymywalam wybuchy śmiechu jak słyszalam muzykę w tym filmie. Ale taki już jego urok. Był kręcony już ponad 20 lat temu.

ocenił(a) film na 8
HaVoC_87

rzeczywiście - przez to brzmienie miałam momentami wrażenie, że oglądam wikinga w hełmie z durszlaka
niby czysto średniowiecznego chorału gregoriańskiego też by człowiek nie wytrzymał; ale Vangelis radził sobie nie z takimi rzeczami...

HaVoC_87

Muza jest śmieszna :)

ocenił(a) film na 6
HaVoC_87

No jest niezła beka z tej muzyki. Nie pasuje ani trochę do akcji, i sceny robią się trochę komiczne.

ocenił(a) film na 10
HaVoC_87

MUZYKA JEST SWIETNA. WIBRUJACE DZWIEKI ELECTRO TO JEST TO CO KOCHAM W FILMACH Z LAT 80TYCH.

ocenił(a) film na 8
HaVoC_87

muzyka z lat 80. nie czujesz klimatu. a, ze średniowiecze. a czy w filmach dokumentalnych o II wojnie pasuje gard rock lub techno? a takie ściezki są. a czy klasyka pasuje do filmów o teraźniejszości. Mnie podoba się te pomieszanie szyków.

ocenił(a) film na 6
Pysiek33

Nie chodzi że nie czuje klimatu, chodzi o to ,że muzyka jest źle dobrana, przez to film bardzo traci na klimacie.

HaVoC_87

Zaraz tam straszna xD Takie były ścieżki dźwiękowe filmów lat 80 i mają swój niezaprzeczalny urok i klimat. Osobiście mi się podoba i chętnie zarówno do filmu jak i do samej ścieżki dźwiękowej wracam xD
W sumie rzeczywiście lepiej brzmią, niż współczesne łomoty w filmach kostiumowych, które pasują do filmu/serialu jak wół do karety xP

ocenił(a) film na 6
HaVoC_87

Muzyka jest okropna, źle dopasowana i skutecznie psuje klimat i nastrój opowiadanej w filmie historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones