PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691638}

Zabójczyni

Nie Yin Niang
5,6 3 729
ocen
5,6 10 1 3729
6,8 19
ocen krytyków
Zabójczyni
powrót do forum filmu Zabójczyni

zawód

ocenił(a) film na 5

Mocno się rozczarowałem. Strona wizualna, zdjęcia, scenografia, kostiumy bez zarzutu, ale historia tak zagmatwana i niejasna, że trudno cieszyć oko plastyką, bo człowiek ciągle się zastanawia kto jest kim i o co właściwie chodzi

federico

A GDZIE OGLĄDAŁEŚ TEN FILM BO JESTEM CIeKAW GO?

ocenił(a) film na 5
Tsubasa_147

na Nowych Horyzontach

federico

Myślałem że jest już w necie.

ocenił(a) film na 7
Tsubasa_147

http://www.dramatv.tv/watch-drama/the-assassin-2015-ep-1-english-sub.html

użytkownik usunięty
federico

Co konkretnie nie zrozumiałeś?

Dziewczyna wraca do domu po tym jak musiała opuścić go po zerwaniu zaręczyn przez rodzinę pana młodego, która jest miejscową dynastią. Aby nie być wyrzutem sumienia i w ramach zemsty jej rodzina oddaje ja na usługi mniszki, która jest agentem Cesarza w terenie. Celem jej działań jest likwidacja ludzi stanowiących problem dla Cesarza.

ocenił(a) film na 3
federico

Po wczorajszym seansie mam dokładnie identyczne odczucia.

ocenił(a) film na 4
federico

miałem wrażenie, że ten film to taka sztuka dla sztuki. rzeczywiście jedynym jego walorem są zdjęcia, ładne kompozycje i cała scenografia. A akcja to rzecz wtórna i mogłaby być dowolna. Rozczarowanie na całej linii.

ocenił(a) film na 5
pessoaa

Też tak sądzę

ocenił(a) film na 4
pessoaa

,,miałem wrażenie, że ten film to taka sztuka dla sztuki. rzeczywiście jedynym jego walorem są zdjęcia, ładne kompozycje i cała scenografia. A akcja to rzecz wtórna i mogłaby być dowolna,,. Lepiej bym tego nie określił,nic dodać nic ująć.

ocenił(a) film na 1
federico

Takie nie wiadomo co. Parę widoczków z gór w mgle nie uratuje tego obrazu. Kostiumowy, nudny, czeski film. Akcje w stylu wyskakuje 5-ciu najlepszych fajterów cesarza do laski 45kg. Ona niewzruszona, kosmiczne uniki, pewnie by nawet uchyliła się przed odłamkami z miny przeciwpancernej z jednego metra i nadal brewka by jej nie drgnęła. Głupoty totalne. Potem sobie idzie przez lasek pełen brzóz, ni stad ni zowąd teleportuje się do niej jakaś kolejna megazordka. I tutaj nie ma, ani że zaraz ci pie dolne czy coś ty taka owaka, tylko cięcie blok, poprawka, cięcie blok. Akcja stop. Fajnie było nic się nie stało, nara. Odchodzą i nie wiadomo o co chodzi. Przewijając co 2 min, nie traci się fabuły bo jej praktycznie nie ma. Film w 20 min. Jedynie co sie zapamiętuje z tego wszystkiego, że konkubina w ciąży sczitowała system smarując się krwią z kury.

ocenił(a) film na 9
federico

Może chodzi o niewielką zdolność rozpoznawania azjatyckich twarzy? Przejdzie, jak pooglądasz je częściej.

ocenił(a) film na 5
federico

Zgadzam sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones