PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691638}

Zabójczyni

Nie Yin Niang
5,6 3 732
oceny
5,6 10 1 3732
6,8 19
ocen krytyków
Zabójczyni
powrót do forum filmu Zabójczyni

która błyszczy jak psu ogon. Niezwykle piękne zdjęcia wprawiają w osłupienie. Tempo filmu i sama fabuła nie porywa, nie wciąga, jedynie zdjęcia przykuwają uwagę. Szkoda, że sam film nie jest na tyle interesujący i takim powolnym tempem się toczy, że niestety po jakimś czasie po prostu nuży. Czeka się wręcz na rozwój wydarzeń, ale jakieś od czasu latające sztylety i inne strzały wyprowadzane z kuszy nie robią wrażenia. Słabo, a szkoda, bo mógłby być bardzo fajny film. Jakby zabrakło pomysłu na fajniejsze poprowadzenie tego filmu.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Mnie nie nużył - tempo było wręcz niezwykle frapujące, jednak chwilami gubiłam się w tych wszystkich konwenansach i musiałam intensywnie wysilać umysł żeby to liniowo ogarnąć (zwłaszcza, że skośnookie postaci są dla mnie b. podobne, nawet wiek ciężko odróżnić :).

ocenił(a) film na 7
creep_

A samo snucie się tytułowej bohaterki po ekranie, zabawa kulturowym konwenansem i mimo wszystko ogólny artyzm tego dziełka (a nawet wątki romantyczne, które w obu przypadkach oceniam negatywnie) przypominało mi chwilami "A Girl Walks Home Alone at Night" (link poniżej). Może też z tego powodu trochę przykro mi jednak było, gdy obraz wyszedł z początkowo przyjętej konwencji b&w w kolor.

http://www.filmweb.pl/film/O+dziewczynie%2C+kt%C3%B3ra+wraca+noc%C4%85+sama+do+d omu-2014-666433

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones