PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35028}

Wstrząsy 2: Wielkie larwy wróciły

Tremors 2: Aftershocks
5,8 4 029
ocen
5,8 10 1 4029
Wstrząsy 2: Wielkie larwy wróciły
powrót do forum filmu Wstrząsy 2: Wielkie larwy wróciły

6/10

ocenił(a) film na 6

Od jedynki gorszy ale wciąż jest to niezły sequel. Podobnie jak w jedynce klimat jest bardzo "lajtowy", tak, że właściwie film mógłbym polecić dla całej rodziny. Ale to samo było w oryginale i wygląda na to, że to jest siła tej serii - sprawne połączenie wątków humorystycznych i elementów horroru. Po pierwsze znacznie bardziej podobała mi się charakteryzacja tych "potworów" w pierwszej części, gdzie wyglądały... bardziej spektakularnie. W dwójce pojawia się trochę błędów logicznych w fabule ale nie przeszkadzają one jakoś specjalnie w oglądaniu. Wciąż zachowany jest całkiem niezły klimat, czuć jednak trochę brak Kevina Bacona, który skutecznie "napędzał" oryginał. Mimo to gra aktorska jest całkiem udana. Podobnie jest ze ścieżką dźwiękową - również mocny punkt serii. Momentami widać było nieco odstające poziomem efekty specjalne - mimo to można na to przymknąć oko. Przede wszystkim film ogląda się przyjemnie i dobrze się sprawdza na poprawę humoru (na zwiększenie adrenaliny? zdecydowanie nie). Moja ocena: 6/10.

Shady_Yo

scena z patrzeniem na tyłki była dobra hehe

ocenił(a) film na 3
bajla1987

No ogólnie nie lubię tego typu filmów, ale spodziewając się horroru klasy B (nie oglądałem nawet 1 części) natknąłem się na przyjmny średniak, ale z dawką humoru. W świetnej komediowej roli Michael Gross i jego powtarzanie: "Skąd mogłem wiedzieć..." : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones