PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686359}
5,8 22 778
ocen
5,8 10 1 22778
3,7 3
oceny krytyków
Victor Frankenstein
powrót do forum filmu Victor Frankenstein

Przecież jeszcze niedawno polska premiera była w okolicach światowej a teraz nagle pół roku czekania ?. Jeszcze bardziej nie mogli jej przesunąć ? Imperial pokazuje klasę...

Pechowiec

W kwietniu to już pewnie bedzie na torrentach, wiec strzał w kolano dla dystrybutora

ocenił(a) film na 6
Gudrun88

Juz jest w wersji WEB DL

luquepl

no i dupa... nie pojde do kina przez to, gratulacje jeszcze raz polskim pseudodystrybutorom z breja zamiast mozgow

ocenił(a) film na 7
luquepl

Teraz to już jest blu-ray z lektorem. Dużo się zmieniło i wiele filmów ma premierę w Polsce równo ze światową, podobnie seriale. Ale widocznie są jeszcze wyjątki.

ocenił(a) film na 8
Pechowiec

Do kwietnia to zdążymy obejrzeć kilkanaście razy, bo na pewno pojawi się w internecie, lol.

ocenił(a) film na 5
Pechowiec

Blu-ray rip 1080p sciagniete 130.000 razy i 2 osoby na krzyz w kinie, taki bedzie bilans w kwietniu.

ocenił(a) film na 8
Pechowiec

NO ja już zdążyłam obejrzeć miesiąc temu..........Przykre. W ogóle nie rozumiem dlaczego ten film tak pominięto i faktycznie premiera w kwietniu raczej dużych zysków polskim kinom nie przyniesie.

ocenił(a) film na 10
kamarza

niestety polska premiera filmu została odwołana :(
info potwierdzone u samego dystrybutora - osobiście pytałam o film :(

ocenił(a) film na 8
RadAvoy

Ok to ja już w ogóle nie rozumiem jakimi zasadami się kierują..................................................

ocenił(a) film na 3
kamarza

Kierują się komercyjną klapą na świecie. Ja nie narzekam,film do obejrzenia w sieci ;-) Podobna sytuacja jest z ''Piątą falą'',która miała premierę w styczniu u nas pod koniec kwietnia. Wtedy pewnie już film tez będzie w necie.

RadAvoy

ja pier....

ocenił(a) film na 10
tix666

obejrzałam film jakąś godzinę temu oczywiście w necie, bo jaki miałam wybór?
dystrybutorzy takim bezmyślnym zachowaniem sami zachęcają nas do 'grzechu' :P

naprawdę nie rozumiem dlaczego ten film tak zmieszali z błotem!
zakochałam się w tym filmie!
moim zdaniem historia opowiedziana jest w ciekawy sposób - w końcu miał być new twist i jest
jest dużo gorszych film ów pod różnym względem, a mimo to 'hulają' w kinach...

obsada i muzyka świetne!
relacja Victor/Igor świetna! (oni naprawdę są od siebie uzależnieni:)

Daniel i James muszą jeszcze razem w czymś zagrać!

ocenił(a) film na 7
RadAvoy

Mi też się podobał.

ocenił(a) film na 5
Pechowiec

Nie srajcie :) jest juz na torrentach....http://darmowe-torenty.pl/torrenty.php?active=0&category=30&order= data&by=DESC&page=0

ocenił(a) film na 5
Pechowiec

http://darmowe-torenty.pl/torrenty.php?active=0&category=30&order=data&by=DESC&p age=0

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones