PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803491}

Van Gogh. U bram wieczności

At Eternity's Gate
6,9 8 518
ocen
6,9 10 1 8518
6,6 25
ocen krytyków
Van Gogh. U bram wieczności
powrót do forum filmu Van Gogh. U bram wieczności

Żenujące marvele, awendżersy wyskakują z każdego zakątka, a taki film nie ma dystrybutora? Żenua i wstyd, szkoda że kontent typu wieś tańczy i śpiewa ma większe wzięcie od wartościowych filmów.

ocenił(a) film na 9
apollo_xx

Zgadzam się w 100%. Rewelacyjny film

ocenił(a) film na 6
apollo_xx

Z tego co widzę nagle premiera w Polsce jest październik 2019. Trochę to dziwne takie opóźnienie...

LeSzifre

ja tylko pragnę przypomnieć, że Green Book miał swoją premierę w Polsce na początku lutego, niecałe 5(!) miesięcy po premierze światowej. Polski dystrybutor ma polskiego widza za idiotę, który ogląda artystyczne filmy albo po nominacjach do Oscarów, albo jak już cały świat powie że to piękny film, i kto nie widział ten cham.

apollo_xx

Polska premiera będzie 25 października 2019 roku.

apollo_xx

To tak nie działa że blockbustery zabierają innym filmom kina. Jeśli tego nie chcą wypuścić to znaczy że boją się że nie zarobi. I to jest jedyny powód.

ocenił(a) film na 10
vairana12

A dlaczego boją się, że nie zarobi? Prawdopodobnie dlatego, bo to mało chwytliwy temat i forma, a dlaczego star łorsy, albo np. netfliksowe bezduszne filmy są tak nahajpowane? Podejrzewam, że dlatego, ponieważ odbiorcy wystarczają ww. produkcje. Teraz będzie Zenek i 365 dni, a wiele dokumentów o sztuce i np. popularnonaukowych nie ma nawet polskich napisów, nie wspominając o rodzimej dystrybucji. Niestety sztuka, dobra muzyka, dobre kino są w obecnych czasach w odwrocie, a przebija się szmira, czy to dlatego bo taka widownia? To już proszę odpowiedzieć sobie we własnym zakresie...

ocenił(a) film na 7
apollo_xx

Nie zgadzam się, jest bardzo dużo emitowanych dobrych, ambitnych filmów, ale trzeba wybierać kina studyjne, a nie multipleksy, bo tam faktycznie leci chłam.

apollo_xx

Z tego co widze to jest na Netflixie. Wlasnie sprawdzam, bo natknalem sie na niego i zastanawia mnie czy warto. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
apollo_xx

Ewentualny dystrybutor boi się ,że nie zarobi na tym filmie.Żenada.

Bartek598

Nie wiem, kto opowiadał za dystrybucje, natomiast wczoraj film był emitowany na TVP Kultura. Robią kawał dobrej roboty, emitując filmy artystyczne w dobie streamingowych filmów i seriali często wątpliwej jakości. Przyznam, że to jest już drugi film o Vincencie van Goghu, którym jestem zachwycony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones