PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559778}
2,1 5 704
oceny
2,1 10 1 5704
Titanic II
powrót do forum filmu Titanic II

koszmar !!!

ocenił(a) film na 1

Matko kochana !! takiego chłamu to ja dawno nie oglądałąm !!! Efekty nie dopracowane , film pełen gaf , gra aktorska - katastrofa . Ale najlepszy był oficer - który zarządzał akcją ratunkową - aktor nie miał zębów !!! To juz naprawdę swiadczy o poziome tego filmy - nie starczyło im kasy na uzębionych aktorów ...... Szkoda czasu na ten film :)))))

matelka_kk

Potwierdzam żenada!! Przewidywalny aktorzy do kitu i szkoda czasu na to badziewie

matelka_kk

No nie ma co ukrywać, że film to totalny gniot, chłam! W Titanicu Camerona były o wiele lepsze efekty, a kręcony był wiele lat temu. A tu, 2010 rok, a efekty jakby sprzed 20 lat... :/

ocenił(a) film na 3
matelka_kk

Oficer cierpiał na szkorbut ... w XXI wieku. Ten dowcip to im się udał :D

ocenił(a) film na 2
Insekt6

Może aktor miał złote zęby, i sprzedał je by współfinansować film... :P
Pewnie zdobył w ten sposób z 50 % budżetu :D

ocenił(a) film na 2
matelka_kk

Facet zjadł zęby na swojej robocie, a Ty się czepiasz... Oj nieładnie :P

matelka_kk

Hehehe.

ocenił(a) film na 1
matelka_kk

Hej ale czego wy się spodziewaliście po tytule :D Jak zobaczyłem w rozpisce TV tytuł TITANIC 2 to już sam ten fakt sprawił że wybuchłem śmiechem. Jak można zrobić sequel Titanica :D Oczywiście poziomem filmu również się nie zawiodłem, istny gniot zgodnie z oczekiwaniem. I te dialogi: "Kapitanie, jakieś niebezpieczeństwo, powinniśmy płynąć dalej?" "Spokojnie, TEN STATEK JEST NIEZATAPIALNY" " ... ... ... Aha no tak" xD

ocenił(a) film na 3
matelka_kk

Nie miał jednego zęba na dole i co z tego? To znaczy że nie może być aktorem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones