PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559778}
2,1 5 704
oceny
2,1 10 1 5704
Titanic II
powrót do forum filmu Titanic II

hahaha .. Szczerość ;D

ocenił(a) film na 1

Tragedia , to jest brak jakiego kolwiek szacunku dla 1 czesci jak mozna zrobic taki badziew :)

ocenił(a) film na 1

Ocena bardzo trafiona.

ale mi sie ten film podobał!
:p

nie można było tego lepiej ująć :D

ocenił(a) film na 2
nutellaxdd

Mnie osobiście wydaje się, że najlepszy z tego filmu jest jego koniec, bo można wtedy albo odetchnąć z ulgą, albo spokojnie popełnić samobójstwo ;D

Ujmę to lepiej - najlepsze w tym filmie były napisy końcowe.
Ach... to uczucie ulgi, że to już koniec... nie do opisania
;-)
Ale z autorem tematu i tak się zgodzę;D

Nie widziałem całego filmu, ale fragment na który trafiłem był tragiczny. Statek wyglądał super sztucznie, grafika do bani. Aktorzy - porażka. Manekiny byłyby bardziej wiarygodne, jako załoga. Żadnego rozmachu, impreza na pokładzie góra 30 osób. Wnętrza - nędza, nijak miały się do pełnych przepychu sal Titanica u Camerona. Teksty - "sto lat temu temperatura wody również wynosiła 0 stopni" - niemożliwe, ku.wa! Odpuściłem to sobie ze względu na późną porę. Może jeśli najdzie mnie kiedyś ochota na komedię, wrócę do "Titanica II".

ocenił(a) film na 3

Najlepsze sceny:
1. Przeciskanie się przez zablokowane drzwi rozwierając je siekierą. "Rose" ledwie się mieści, ta druga zostaje zmiażdżona drzwiami z powodu ześlizgnięcia się siekiery, po czym "Jack" bez żadnego wysiłku przekracza próg drzwi.
2. "Jackowi" nie udało sie uwolnić uwięzionego mężczyzny i mówi "Zabiłem go" - te dwa wypowiedziane słowa wydają się cholernie zabawne jeśli wrócić pamięcią do poprzedniej sceny (drzwi + siekiera).
3. Siląca się na pełną dramaturgii scena pożegnania (jeszcze na statku) - filmy animowane są bardziej wzruszające :D

...ale za to czytał Maciej Gudowski :)

Insekt6

To: "czytał Maciej Gudowski" to jeden z nielicznych (jeśli nie jedyny) z pozytywnych aspektów całego filmu...

ocenił(a) film na 10

Nie śmiszne...

ocenił(a) film na 1

Chyba moja pierwsza ocena 1 na filmwebie. No ale musi być ten pierwszy raz. Niestety ten film to nieporozumienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones