PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559778}
2,1 5 704
oceny
2,1 10 1 5704
Titanic II
powrót do forum filmu Titanic II

Ale Titanic II wszystko zmienił. Podczas oglądania tego czegoś miałem ochotę się porzygać. Nie jestem wymagającą osobą, ale pięciolatek oplułby ten film. Beznadziejna, nieoryginalna, idiotyczna fabuła, irytujący aktorzy.. Można by wymieniać i wymieniać, ten film to porażka, po prostu. Gdyby mi dopłacili 100zł, to i tak bym tego nie obejrzał.

Szejpszifter

Zupełnie się nie zgadzam. Tutaj przynajmniej obejrzałem film katastroficzny a nie jakąś żenującą historie miłosną jak w oryginale z Di Caprio.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Też nigdy nie lubiłem Titanica I, ale II .. to jest żart i więcej nie napiszę.

Andrzejek324

Bo oryginał jest właśnie melodramatem, a nie udaje filmu katastroficznego jak to ''dzieło''.

buterfly

Titanic II jest filmem ktastroficznym i taki powinien być każdy film nakręcony o Titanicu, oczywiście efekty specjalne są zenujące, ale przynajmniej fabuła jest dobra.

Andrzejek324

Uważam że wszystko zależy od scenariusza, co do fabuły tej produkcji to chyba jednak oglądaliśmy inny film bo ja uwązam że jest fatalna .

buterfly

To już kwestia gustu. Nie wszystkim się przecież podoba to samo. Ja jestem z tych mało wymagających widzów.

Andrzejek324

Co do twojego poprzedniego postu - To polecam ten serial - http://www.filmweb.pl/serial/Titanic%3A+Blood+and+Steel-2012-630869#

Nie jest on produkcją katastroficzną, choć opowiada o powstaniu Titanicu .

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

xDDD, tu wszystko jes tzłe

ocenił(a) film na 1
Szejpszifter

Do wymienionych powyżej negatywnych cech filmu dodać warto TRAGICZNE efekty specjalne, zero klimatu czy atmosfery w filmie i, pomimo tematyki, brak jakiegokolwiek napięcia.. Dziecko by się za to lepiej zabrało. Moim "ulubionym" fragmentem jest rozbrajający dialog, kiedy to bohaterski właściciel statku oddaje tlen i piankę swej utraconej ukochanej i kłóci się z nią przez ciągnące się w nieskończoność minuty, tłumacząc jej jak idiotce, że nie wezmie tlenu, bo i tak zamarznie i nie weźmie pianki, bo i tak utonie - i tak w kółko.. Dialog na poziomie zera.. RANYBOSKIE.. Ponad godzina wyjęta z życia plus co się zobaczyło już się nie odzobaczy.. Szkoda, że nie ma niższych ocen niż 1..

ocenił(a) film na 7
Szejpszifter

dziwne bo mi sie podobal a mam prawie 40 ;]

ocenił(a) film na 2
Szejpszifter

Oj tam. Oj tam... dałem 2, chociaż po namyśle stwierdzam, że za nisko tego gniota wyceniłem - dawno się tak nie uśmiałem, a przecież polskie pseudokomedie oceniałem wyżej mimo, że nie było w nich nic śmiesznego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones