PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836441}

Thor: Miłość i grom

Thor: Love and Thunder
6,1 59 770
ocen
6,1 10 1 59770
5,9 37
ocen krytyków
Thor: Miłość i grom
powrót do forum filmu Thor: Miłość i grom

Po Endgame było tyle możliwości rozwinięcia wątku Thora, a wybrali powrót postaci za którą chyba nikt szczególnie nie tęsknił.
Dwie pierwsze części Thora były chyba jednymi z najgorszych filmów Marvela. Pierwszy był okropnie przewidywalny i denny, a drugi nie wiele lepszy. Cała otoczka Thora została usunięta w Ragnaroku, Asgard zniszczony mieszkańcy Asgardu w większości nie żyją oraz rozstanie Thora i Jane, po co do tego wracać?

ocenił(a) film na 6
Sliwinski

Nie ma już kapitana Ameryki, iron Mana, Czarnej Wdowy, Hawkeye wrócił do rodziny, Hulk stał się typowym naukowcem, ze starych Avengers ostał się już tylko Thor i zapowiada się że też ktoś przejmie pałeczkę. Albo Marvel wprowadzi X-Men albo New Avengers

Maniuszka_2

i zrobią kazdą męska postać na żeńską, których nikt nie chce i oby oglądalność w dół

ocenił(a) film na 3
Natsaw123

Thor jest najlepszy z całego tego guwnianego uniwersum dla półgłówków

ocenił(a) film na 4
Natsaw123

Przede wszystkim dla kasy, a po drugie taka w tej chwili polityka (feminizm i siła kobiet) .

kamil23234

tutaj to samo:
https://www.filmweb.pl/film/Prey-2022-10006906/discussion/Na+pohybel+kosmicznej+ samczej+toksyczno%C5%9Bci,3298301

Natsaw123

Jane i Valkiria to najbardziej irytujące postaci z Thora. Teraz mamy je obie w jednym filmie xD

ocenił(a) film na 6
Natsaw123

Ktoś chyba nie ogarnia komiksów. Jane Foster jako Thor, to kanon, więc nie widzę powodu przez który miałaby nie wrócić. Poza tym Jane nie pojawiła się do tej pory przez to, że Portman nie mogła się dogadać z Marvel Studios, a nie dlatego, że nie mieli pomysłu na jej postać

aira17

No tak bo oni zawsze trzymają się komiksów , a poza tym pierwsze pojawienie się Jane Foster jako Thora było 2014 wiec jaki kanon?

ocenił(a) film na 6
Raphaelus

A kto powiedział, że muszą wiernie odwzorowywać wszystko co jest w komiksach? Mogą wziąć z nich to, co będą chcieli, a resztę zignorować, to po pierwsze. A po drugie to, że Jane Foster jako Thor zadebiutowała dopiero w 2014 nie oznacza, że nie jest kanonem

Natsaw123

Jane Foster nie jest główna postacią a jej powrót był wymuszony psychika postaci Thora któremu poza nią prawie nikt nie został i regularnie w filmach było przypominane że ją kocha

ocenił(a) film na 10
Natsaw123

Ja chciałem i poszedłem do kina tylko dla tego że Jane dostała buffa. Zobaczyłem minę Thora w zwiastunie i wiedziałem że muszę to zobaczyć - przyjemny film ale scena z dziećmi i końcówka z Jane zepsuła mi oglądanie.

Natsaw123

szczerze powiedziawszy to ja po zobaczeniu Avengers Endgame uznałem że wątek Thora jest zakończony i nie ma powodów by wracać do tej postaci.

ocenił(a) film na 10
Natsaw123

Ja też się cieszę z powrotu Jane Foster. Lubię bardzo aktorkę odgrywającą tę postać. Bardzo mnie urzekła w Leonie Zawodowcu. Film mi się podobał. Cała 4 faza jest ciekawa i zróżnicowana, dzięki temu nie jest nudna.

ocenił(a) film na 8
Natsaw123

Ja chciałem powrotu Jane

użytkownik usunięty
Natsaw123

Tak, ja chciałem. I nie zawiodłem się. Jej wątek w Love and Thunder to najlepsza rzecz w IV fazie MCU oraz ścisła czołówka postaci w całym uniwersum

ocenił(a) film na 6
Natsaw123

Jeżeli w komiksach Jane „zastąpiła” Thora to w filmie zrobili to bardzo delikatnie. Ona nie była przedstawiona wcale jako niewiadomo jaka główna rola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones