PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528258}
7,0 239 159
ocen
7,0 10 1 239159
8,0 43
oceny krytyków
The Social Network
powrót do forum filmu The Social Network

David zabrać się za cos takiego :-(

ocenił(a) film na 9
lukasz_f

marna prowokacja.

BlakJoint

Tzn? Kogo niby miałbym sprowokować i do czego? Bardzo lubie tego reżysera i jego filmy a tym populistycznym filmikiem mi popsuł zdanie jakie sobie o nim wyrobiłem. O nic wiecej mi nie chodziło

ocenił(a) film na 9
lukasz_f

Chyba nie oglądałeś tego samego filmu co ja. Film był bardzo ciekawy, opowiadał o powstaniu najbardziej znanego portalu społecznościowego. Chociaż nie całkiem o to chodziło reżyserowi. Wymień rzeczy które ci się w nim nie podobały:)

BlakJoint

Mógł nakręcić film o powstaniu onetu albo ebaya. Wszystko mi jedno. Ten film mnie zwyczajnie znudzil. Non stop tylko gadanie gadanie i gadanie. Główny aktor gra w kazdym filmie tak samo wiec i w tym filmie mnie nie zaskoczył niczym. Jaki jest prawdziwy mark? Bardzo inteligentny ale nudny wiec i ten film musiał taki być. Oscar za muzyke wyprzedzając incepcje? No żart. Scenariusz podobno dal rade ale ja tez tego nie dostrzeglem ale to może dlatego ze przysypialem a zmęczony nie bylem. Możesz bronić tego filmu i możesz mieć nawet racje ale mnie i tak nie przekonasz bo ten filmbyl dla mnie po prostu nudny a nakręcić go powinien jakiś hollywoodzki populista a nie David fincher stad moje oburzenie jego wyborem

ocenił(a) film na 9
lukasz_f

Sądzisz, ze reżyser tego filmu przejmuje się tym co o nim piszesz? Twoim zdaniem, co mieliby robić bohaterowie w takim filmie? Zbudować duże roboty i walczyć? Po co oglądałes jak nie lubisz tego typu filmów?

BlakJoint

Byłem ciekawy kolejnego filmu bardzo lubianego przeze mnie rezysera. Nie wiem czy się przejmuje pewnie nie. Co mieliby Robić? Scenariusz pisze samo życie. Wystarczyłoby pokazać więcej prawdy w fiolmie biograficznym. Dla przykładu postać Parkera która sam pierwowzór określił jako:Parker określił rolę Timberlake'a jako świetny występ, zupełnie nieodzwierciedlający jego prawdziwego charakteru-cytat z wiki. Zamiast twardego skurczybyka mamy wymuskanego metromilionera. Co mam ci więcej powiedzieć? Nie wiem. Zdania nie zmienilem a pomysł z robotami fajny

lukasz_f

Zwykły biznes. Filmy to dochodowy biznesa czasami narzędzie propagandy, a czasem reklamy. Filmy to praca i pieniądze. Jest film, dobry marketing, wytwórnie mają klakierów, film pnie się w górę w rankingach, widz połyka przynętę, jest kasa, jest propaganda, jest sukces, można drożej sprzedać akcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones