PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348062}

Sztuka płakania

Kunsten at græde i kor
7,2 5 839
ocen
7,2 10 1 5839
7,0 4
oceny krytyków
Sztuka płakania
powrót do forum filmu Sztuka płakania

matka

ocenił(a) film na 6

Film mnie przeraził. Należy on niestety do tych, w przypadku których koncentrujemy się nad treścią a nie formą- szkoda, bo niektóre sceny, zwłaszcza gdy Allan coś podgląda, są niesamowicie nakręcone. Ale wracając do fabuły- mamy do czynienia z całą gamą postaci, jak chociażby rewelacyjna hipochondryczka Didde, zezwierzęcony ojciec, czy zagubiony chłopczyk. A jednak moim zdaniem, najokrutniejszą postacią jest ta, która była zaledwie tłem- matka, która doskonale wiedziała, co dzieje się w domu, uciekała od problemów, łykała tabletki nasenne, godziła się na dramat własnych dzieci. Pod względem charakteru może być postacią pierwszoplanową, bo w końcu ilu ludzi zamyka oczy i udaje że nie widzi?

wichajster5

Dokładnie o tym samym pomyślałam. Zdziwił mnie fakt, że chłopiec sypiał wraz z rodzicami i te tabletki-wszystko inicjowane przez matkę, która wprost nie mogła znieść myśli o kontakcie seksualnym ze mężem, uciekała od tej "konieczności" i pozwoliła, by zaspokajał swe zwierzęce potrzeby na dzieciach. Koszmar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones