PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554}

Sztos

6,9 49 781
ocen
6,9 10 1 49781
6,4 9
ocen krytyków
Sztos
powrót do forum filmu Sztos

kiedy Eryk i Synek robią Gruchę na numer z fałszywymi dolarami... podrzucają podstawionemu Markizowi reklamówkę w banku... no i tu pytanie: skąd wiedzieli, że ma być żółta?

Tak naprawdę Markizowi było to wszystko jedno... ale tak na zdrowy rozsądek nie wyobrażam sobie, żeby Grucha na to nie zwrócił uwagę... chyba, że coś mi umknęło?:)

skulim

no przecież nie wszystko na filmie musiało być pokazane:) Eryk musiał przecież gadać z Edwardem co do szczegółów - bo skąd tamten miał wiedzieć, że ma mieć paczkę wyglądającą na 90 tys papiera i na pewno ustalali też kolor worków na identyczne) w każdym filmie są jakieś skróty myslowe

kriskat

to rozumiem, jasne... chodzi mi tylko o to, że jak dla mnie to dość słaby element tego numery i grucha powinien (mógł) się zorientować:). dostał 90 tyś lewych dolców... na 100% dłuuugo myślał co zrobił źle;).

skulim

Pamietam tamte czasy. Nie było wtedy w zasadzie reklamówek. Mało co było w komunie, a jesli juz, to w jednym, dwóch rodzajach. Dlatego uważam że jeśli pewex miał reklamówki to tylko jeden rodzaj i przewidzieć to było można. Inna sprawa że Markiz tą reklamówkę mógł przywieźć ze Stanów. Grucha był tak zaabsorbowany przekrętem że chyba o tym nie pomyslał albo uznał że Markiz kupował cos w pewexie i ma taką samą reklamówkę. Ja to tak rozumiem.

ocenił(a) film na 8
skulim

właśnie dziś chciałem spytać o to samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones