PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554}

Sztos

6,9 49 781
ocen
6,9 10 1 49781
6,4 9
ocen krytyków
Sztos
powrót do forum filmu Sztos

Zastanawia mnie dlaczego Olaf Lubaszenko zaangażował do tego filmu zwykłego gangstera, czyżby też miał jakieś mafijne powiązania?

ocenił(a) film na 9
Faraon_5

Wrażenie tam robi.

Picu

Chyba tylko na tobie.

ocenił(a) film na 9
Faraon_5

Nie, na tobie (jakaś nowa moda, że od małej?) w końcu się pytasz co tam robi.
To taki chwyt żebyś od razu zobaczył, że Eryk to nie jakaś przypadkowa dziadyga tylko ktoś kto w Trójmieście bywał tu i tam.

Picu

Na mnie nie zrobił wrażenia.

Faraon_5

twoja matka na mnie wrażenia też nie zrobiła

nikos_s_

Szoruj po kredki i mazaki do przedszkola a nie po kryjomu siedzisz na neostradzie gdy rodzice nie widzą.

ocenił(a) film na 9
Picu

Piękne :-) i jakże trafne.

ocenił(a) film na 9
onesomeone

A.
dzięki.

ocenił(a) film na 9
Faraon_5

Z tego co mi wiadomo to Kolasa znał się z Nikosiem... Był z nim wywiad (z Kolasą ma się rozumieć) w wyborczej jakiś czas temu. To nie była inicjatywa Lubaszenki, ale jak widać nie protestował. W sumie chyba nic dziwnego :p

ocenił(a) film na 8
Faraon_5

Film o półświatku, więc udział jego przedstawiciela jest według mnie fajnym smaczkiem.

ocenił(a) film na 8
Faraon_5

W obszerym artykule o Nikodemie Skotarczaku pt. "Antyballada o Nikosiu", dostępnym nawet teraz chyba gdzieś w sieci jest mowa o tym, że przyjaźnił się z wieloma osbami ze świata artystycznego. Na przykład, na ścianach w swoim domu miał zawieszone wspólne zdjęcia z Cezarym Pazurą, który uchodził za jego kolegę.

Faraon_5

Scanarzysta tego filmu rowniez byl cinkciarzem i oczywiscie ze znal Nikosia. Bo nikosia znal kazdy w latach 90" w Gdansku: W koncu byl Honorowym Obywatelem MIasta Gdansk [powaznie!] :)

ocenił(a) film na 8
Faraon_5

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/51,35635,7432760.html?i=2 Uwierz mi, że oni tam przypadkowo obok siebie nie siedzą. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones