PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164704}

Szał krwi

Blood Rage
5,0 404
oceny
5,0 10 1 404

Szał krwi
powrót do forum filmu Szał krwi

Przykład jak powinien wyglądać slasher ze "złotej ery" lat 80-tych! Już po pierwszej scenie wiedziałem, że to film dla mnie - mocny beat, pierwsze takty syntezatora, samochody zajeżdżają na "drive-in", chłopaki kupują w toalecie kondomy od miejscowego "nerda", seksowne dziewczyny prężą się na samochodach zagryzając popcorn. Miód! Nie będę rozpisywał się na temat fabuły, bo jest bardzo prosta. Krwawe i pomysłowe sceny morderstw (odcięta dłoń maczetą, przepołowiona głowa, rozcięta na pół Pani doktor). Tak właśnie mają wyglądać sceny morderstw w slasherach! Właśnie skończyłem oglądać, a motyw muzyczny nadal dudni w mej głowie. Polecam gorąco fanom tandety, gwarantowany ubaw!

Film od jakiegoś czasu można obejrzeć w pięknej, odrestaurowanej wersji z Blu-Ray.

8/10

klotz

Toć to zrzynka z Halloween i Piątku 13-go

ocenił(a) film na 4
SherlokHolmes

Nie tylko. "Halloween" i "Piątek trzynastego" przecież też mocno inspirowały się innymi filmami, zwłaszcza "Piątek trzynastego". Poza tym w dwóch wymienionych produkcjach nie było motywu braci bliźniaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones