PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584455}

Sylwester w Nowym Jorku

New Year's Eve
6,3 69 638
ocen
6,3 10 1 69638
4,8 8
ocen krytyków
Sylwester w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Sylwester w Nowym Jorku

świetna rola Efrona :) film jak dla mnie bardzo przyjemny, super sie go ogladalo.

oladt

O matko, bo Efron postrzegany jest za gówniarza z HSM, ale tak naprawdę to bardzo dobry aktor w filmie " Pokusa" "Szczęściarz" zagrał rewelacyjnie ; )

ocenił(a) film na 9
Robaczek_12

pewnie nie mogłam sie do niego przekonac przez to, ze poza HSM oglądałam go tylko w Szczęściarzu, na jego nieszczescie najpierw przeczytalam ksiazke, w ktorej calkiem inaczej wykreowalam sobie postac Logana, dlatego mnie nie przekonal . Ale w Sylwestrze - rewelacja, najbardziej lubie wlasnie watek z jego udzialem

ocenił(a) film na 6
oladt

ja efrona bardzo lubię, mimo złej opinii publicznej :) po HSM myślałam, że to kolejna cukierkowa gwiazdeczka disneya, ale gdy oberzałam Charlie St. Cloud (wiem, wiem ckliwa komedia romantyczna, ale lubię takie) wrócił do łask u mnie, jego gra aktorska była mnie pozytywnym zaskoczeniem. Od tamtej pory, uważam go za aktora, nie za gwiazdkę...

ocenił(a) film na 8
oladt

Efron mnie rozwalił :D wypisz wymaluj mój przestrzelony sąsiad :D

8 za niego właśnie i Michelle :) bardzo przyjemny film ;D

ocenił(a) film na 6
LadyAnila

Mam ten sam odbiór. I - nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem - zdecydowałam się wobec tego obejrzeć HSM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones