PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203095}
6,5 31 743
oceny
6,5 10 1 31743
6,8 41
ocen krytyków
Suspiria
powrót do forum filmu Suspiria

nie zbyt

ocenił(a) film na 5

Oryginal ocenilam na 9 ,19 lat temu ogladalam i pamietam ze mi sie bardzo podobal. Ten remake niestety sie dluzyl i nudzil. Oprocz paru scen nic dobrego nie bylo, i muzyka nie pasowala( lubie Radiohead chcialam nadmienic) Nie urzekł mnie ani hisoria mnie nie wciągneła.

ocenił(a) film na 5
Baby_Firefly

zapomnialam dodac ze widzac Dakote Johnson wiedzialam ze gdzies juz ta drewiana twarz widzialam. Tak oczywiscie byla w Fifty Shades of Grey ktore obejzalam dla beki no i owszem zabawne bylo ze wzgledu na mierna fabule jak i gre aktorska. W tym filmie grala ta sama postac :/

Baby_Firefly

Współczuję jeśli podczas oglądania tego filmu zamiast myśleć o tym co dzieje się przed twoimi oczami myślałaś o innym, bzdurnym filmie. Jeśli przeszkadza ci czyjaś drewniana twarz to zawsze można wyłączyć film/wyjść z sali kinowej. Dobrze też czasem skorzystać ze słownika jak pisze się po polsku...Btw Radiohead to zespół, działalność solowa Thoma Yorke`a to trochę inna bajka, jak widać nie dla zwykłego zjadacza chleba.

ocenił(a) film na 5
whitestripes_333

co za kultura wow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones