PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203095}
6,5 31 599
ocen
6,5 10 1 31599
6,8 41
ocen krytyków
Suspiria
powrót do forum filmu Suspiria

Tilda gra tak dobrze że jest w tej roli niezastąpiona, chyba tylko Cate Blanchett mogłaby tak pasować do tej roli. Dakota Johnson również świetnie, nawet aktorka z downem(Goth) pasuje do tego filmu :D Zamysł filmu był fenomenalny - wykonanie często trochę gorsze, zawiódł scenariusz w niektórych momentach, wiele wątków niedokończonych, wiele zakończonych nie do końca z sensem. Na plus napewno to że film autentycznie przeraża i niepokoi, mimo tego że nie doświadczymy tu jump scare'ów. Pod względem artystycznym piękny film, ale oglądamy to wszystko tak z boku i reżyser nie wyjaśnia o co do końca mu chodzi, wierzę, że cała fabuła ma jakiś zamysł ale tak naprawdę ciężko powiedzieć jaki był sens tej historii. Jeśli liczyliscie na dobrą fabułę to niestety ale tutaj tego nie dostaniecie. To raczej kino metaforyczne i artystyczne, i pod tym względem wypada dobrze. Tylko nie do końca tego oczekiwałem.

użytkownik usunięty
Michal_Fortuna

Dlaczego Mia Goth to wg Ciebie aktorka z Downem?

ocenił(a) film na 7

mnie też to ukuło, widocznie autor nie miał nikogo w rodzinie z tą niesprawiedliwą chorobą że przypisuje ją aktorom, aktorkom których nie lubi...

SWoland

Też się zdziwiłam tym określeniem i nie mam zupełnie pojęcia skąd to porównanie

ocenił(a) film na 7
Ahnessa

z niedojrzałości jak mniemam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones