PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203095}
6,5 31 743
oceny
6,5 10 1 31743
6,8 41
ocen krytyków
Suspiria
powrót do forum filmu Suspiria

Nazwisko Dakota Johnson wystarczy, by zrazić mnie do filmu. Jeżeli ona tam występuje, to daruje sobie. /chociaż opis fabuły brzmi ciekawie.

kisha31

A szkoda,że myślisz takimi schematami...Na film wybieram się jutro, więc dopiero jutro przekonam się, jak zagrała Dakota Johnson.Jestem dobrze przygotowana do tego filmu, dużo też przeczytałam artykułów i recenzji po angielsku.Tylko w tym języku. W żadnej, absolutnie żadnej nie znalazłam negatywnej opinii o grze Dakoty.Albo jest ogólnie o filmie, na ogół pochlebnie, albo jest zdumienie, że tak doskonale poradziła sobie z tą rolą.Ludzie widzą w niej Anę Steel z filmów o Greyu, a tymczasem bardzo dobrze zagrała też w The bigger splash. Czy naprawdę ludzie tego nie dostrzegli, jak przemieniła się w niebezpieczną lolitkę? Jakie to było przekonujące? Dakota Johnson jest talentem i ona dopiero zaczyna pokazywać, co umie.Luca Guardanino jest w niej zakochany, to fakt. Ale nigdy nie powierzyłby jej głównej roli, gdyby nie widział w niej potencjału.Ona po prostu położyłaby mu film! Tak więc wszystko przede mną, ale wiem, że akurat na Dakocie się nie zawiodę...

kisha31

Ale że co? Że 50 twarzy Grey`a? Nie oglądałam, nie podniecam się tym filmem/książką więc Dakota to dla mnie zwykła aktorka.

użytkownik usunięty
whitestripes_333

Najlepiej mają ci co nie oglądali Greya:)

ocenił(a) film na 9
kisha31

Świetnie zagrała ;)

ocenił(a) film na 9
kisha31

Dopiero tutaj dowiedzialem sie, ze to ta aktorka od Greya, ktorego nie widzialem. W Suspirii zagrala calkiem fajnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones