PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203095}
6,5 31 743
oceny
6,5 10 1 31743
6,8 41
ocen krytyków
Suspiria
powrót do forum filmu Suspiria

Niestety miałem okazję być na tym filmie podczas maratonu. Na nieszczęście organizator rozpoczął maraton od tego filmu... Miałem wrażenie że cała sala z ulgą odetchnęła kiedy film się skończył. Nie wiem co autor miał na myśli ale film ani nie był przerażający ani nie miał za krzty akcji, nie byli również sensu w kolejnych wydarzeniach zapodawanych widzowi... Totalne dno i porazka. Myślę że reżyser powinien zapłacić widzom milionowe odszkodowanie za zmarnowanie chyba ponad dwóch godzin życia... Zdecydowanie nie polecam!!! Jeśli chcesz się na kimś zemscic poleć mu ten film. Nie potrafię zrozumieć jak takie pseudo artystyczne gnioty powstają a podejrzewam że kosztował nie mało.... Jedyny plus dla Tildy i Dakoty za grę aktorską ale to już mega na siłę bo za samo wystąpienie w tym dziadostwie powinno się poddać banicji!

przemyslavsky

Nie jest winą dystrybutora, że widzowie są przyzwyczajeni do prostej i lekkiej rozrywki więc bardziej ambitne kino ich odrzuca.

ocenił(a) film na 9
przemyslavsky

Typowo - Nie zrozumiałem? Dam 1 :D

ocenił(a) film na 1
przemyslavsky

Zgodzę się.

ocenił(a) film na 8
przemyslavsky

to Ty byłeś jednym z drących japę najebusów z tyłu sali? Nic dziwnego, że się nie podobał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones