PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203095}
6,5 31 700
ocen
6,5 10 1 31700
6,8 41
ocen krytyków
Suspiria
powrót do forum filmu Suspiria

Boże ludzie ten film nawet jeszcze nie wyszedł a wy już po nim jedziecie.
Ja go obejrzę choćby ze względu na Isabelle Fuhrman. Uwielbiam ją:D

ocenił(a) film na 9
yobartosz

Teraz zastanów się ile remake'ów horrorów zrobili Amerykanie w ostatnich latach.
Ile z nich było chociaż na zbliżonych do oryginału poziomie? Może z 1.

Także nie dziwi jechanie po filmie który ma jakieś 99% szans na to, że będzie fatalny.

Dealric

Quarantine, Evil Dead, The Ring np.

ocenił(a) film na 9
yobartosz

Ring ma ponad 10 lat, a dwa pozostałe to śmiecie.
Także ile w ostatnich latach było remake'ów choć niezłych?;>

Dealric

Mi osobiście podobał się Evil Dead. Nie spieprzyli niczego. Do Quarantine też nic nie mam. Ale mniejsza o to. Jak w ogóle można oceniać film przed jego obejrzeniem?! To tak jakbym powiedział że ta zupa jest światna, chociaż nigdy jej nie jadłem. Jasnowidz? Nie sądzę. Remaki robi się trudno patrząc na to że niektórzy ludzie z góry podchodzą do nich negatywnie. Dla mnie to jest szczyt. Zjechać film można dopiero po jego obejrzeniu! Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 9
yobartosz

Nie oceniłem filmu, tylko wyraziłem przypuszczenie.

Filmu jeszcze nie zjechałem, za to producenta i reżysera za to, że nie potrafią wymyślić nic własnego jak najbardziej. Szczególnie, że wybrali film który fabularnie był słaby, a jego siłą była gra świateł, praca kamery, muzyka, dźwięki, scenografia, kolory. Więc doświadczenie mówi, że dostaniemy film który fabularnie również będzie słaby (albo i gorzej), tyle że bez wszystkich atutów. Oczywiście można do tego dodać kiepską aktorkę w głównej roli, oraz scenarzystę, który dotąd nic dobrego nie zrobił.

Ale tak, lepiej założyć, że film będzie dobry kiedy wszystkie fakty temu przeczą. Wybacz, jestem realistą.

Dealric

Kiepską aktorkę w roli głównej? No tego błędu na szczęście nie popełnili:)

yobartosz

tu się zgodzę, Isabelle na pewno zagra to świetnie

yobartosz

Tilda Swinton!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones