PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203095}
6,5 31 498
ocen
6,5 10 1 31498
6,8 41
ocen krytyków
Suspiria
powrót do forum filmu Suspiria

Błąd

ocenił(a) film na 8

Uważam, ze ocena jest znacznie zaniżona ze względu na to iż film ten leciał na maratonach. Ludzie (w znacznej mierze pijani) oczekiwali na filmik o duszkach i opętaniu z milionem jumpscare’ow, a dostali w zamian horror inny - nie taki jak wszystkie teraz, niezaznajomieni chociaż z krztą fabuły przyszli się napić lub posmieszkowac przy kolejnym żałosnym horrorze, zobaczyli coś czego nie zrozumieli i z wielkim oburzeniem nazwali to gownem. Żałosne...

xstrangebirdx

Zdecydowanie bardzo duży błąd, bo jak dzieci zachowują się na tych maratonach to każdy widzi.
Powinna być selekcja i czarna lista. Gówniarstwo idzie tam tylko dlatego, że to jest w nocy i trwa do rana, a oznaczenie dobrze wygląda na fejsiku. Żenada. Zawsze wychodzę "chora" z takich maratonów.

ocenił(a) film na 6
Paz_Vega

Boomer alert

Kik0z

Debil alert. Boomer - czyli słowo stworzone przez upośledzone dzieci po to żeby zamiast myśleć i użyć argumentow w obronie swojej bezmyślności mogły wypowiedzieć jedno słowo (w ich slangu uważane za śmieszne) i dalej żyć w błogiej niewiadomości swojej głupoty/braku wychowania :)

ocenił(a) film na 6
Ren_89

Debilem to możesz swojego ojca nazywać, a nie mnie, bo ja z tobą wodki nie piłem dzieciaku.

ocenił(a) film na 7
Kik0z

Gadasz jak gimbus, to się nie dziw, że cię niszczą.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Szkoda, że cię rodzice "nie zniszczyli" 11 lat temu, to byś przynajmniej tych bzdur nie wypisywał.

ocenił(a) film na 7
Kik0z

Ty piszesz bzdury, bo wyzywasz gościa od dzieci, a sam używasz języka gimby. Jesteś durnym hipokrytą. Idź stąd, bo śmierdzi bachorem.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Defekacji kałowej już dostałeś?

ocenił(a) film na 7
Kik0z

Dorośnij.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Czyli tak

ocenił(a) film na 7
Kik0z

Twoje teksty są żenujące. Może gimbaze to bawi, ale nie moje pokolenia. Wy jesteście przegrańcami z małym IQ, którzy podniecają się USA i pseudomodami jak LGTB i inne patologie. Guzik wiecie o systemie, bo Wasze pokolenia są systemowymi produktami, stąd nie jesteś dla mnie żadnym wyzwaniem ministrancie. Idź sobie popisać teksty typu "boomer" z takimi gimbusami jak Ty, bo takich podludzi tutaj nie traktuje się poważnie. I zmień nicka, bo jest durny.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Już się wyładowałeś? Czy to dopiero preludium?

ocenił(a) film na 7
Kik0z

To nie wyładowanie tylko podsumowanie Ciebie i jak widać słów zabrakło, więc skoro przegrałeś, to nie truj dalej, bo nic nie wniosłeś do tej walki. Szybko cię zamiotłem.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Takimi pociskami, to możesz "zamieść" swoich kolegów w piaskownicy między układaniem jednej babki i drugiej.

ocenił(a) film na 9
xstrangebirdx

no fakt, że film raczej w klimacie kin studyjnych

xstrangebirdx

Brawo, dokładnie. Bardzo określony typ odbiorcy przyszedł na równie określone, stricte rozrywkowe i proste w odbiorze filmy i oburzył się (przy okazji wylewając wiadro pomyj na forum) bo nagle dostał coś, co obiegało od reszty. Nadal jestem jednak za jakąś selekcją kinową - kina dla filmów mainstreamowych/rozrywkowych i kina dla filmów wymagających zaangażowania widza. Tak, wiem, utopia :)

ocenił(a) film na 5
xstrangebirdx

Film jak dla mnie słaby ale nie o tym chcę pisać.

Jak można było taki film wrzucić do maratonu? Toż to jakiś sadysta wymyślił :P Wiadomo kto chodzi na takie maratony horrorów i czego się po nich oczekuje, a tu dostaliśmy film długi i nużący. Jeśli go puścili jako 1 albo ostatni to jeszcze w miarę ok ale jak w środku to masakra w kinie musiała być :D

ocenił(a) film na 1
xstrangebirdx

Błędem to było nakręcenie takiego gniota.

xstrangebirdx

sam piszesz jak pijany na maratonie ---- jaki błąd?
BŁĄD - ze ocena jest znacznie zaniżona bo film leciał na maratonach ?? żałosne

ocenił(a) film na 1
xstrangebirdx

Aty zes autoze posta ty gupku to zrozumioł debilu ?

ataman2016

<3 zostałam twoją fanką xd i dołączam sie do pytania do pana gupka

ocenił(a) film na 1
Sylwonik123

Tylko żebyś się nie stała podobna do mnie bo ja z reguły przeginam celowo i moje komentarze są delikatnie mówiąc niedyplomatyczne. Szkoda byłoby żebyś z grzecznej i miłej dziewczyny si ę przeobraziła w kogoś innego ;-)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
xstrangebirdx

Nie zgodzę się z jednym- wszystkie horrory teraz nie są słabe. Powstaje masa genialnych filmów, a gatunek przeżywa niemalże rozkwit, jednak grupa odbiorców jest węższa niż w innych gatunkach, bo 90% "fanów horroru" to publika którą opisałeś. Poza tym zgadzam się wszystkimi rękoma. Szkoda że ambitne produkcje dzielą dziś los Suspirii, i szkoda że od twój komentarz jest tak ponadczasowy latami

xstrangebirdx

Dokladnie tak, ja chodze nacmaratony by sie zalać i sie cieszyć z filmow. Nic w tym złego jak siedze kulturalnie, cicho i nie przeszkadzam innym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones