PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400878}
7,2 1 670
ocen
7,2 10 1 1670
7,7 3
oceny krytyków
Still Life
powrót do forum filmu Still Life

Still Life. 8/10

ocenił(a) film na 8

Ostatnio nie mam czasu na oglądanie produkcji pełnometrażowych, więc dzisiaj postanowiłem sobie odświeżyć mój ulubiony krótki metraż o manekinach, czyli "Still Life" (2005). Manekiny są wdzięcznym i budzącym grozę tematem, choć odnoszę wrażenie że traktowanym przez twórców horrorów trochę po macoszemu, często jako swoisty element dekoracyjny w horrorze. W "Still Life" są na pierwszym planie. Nie będę zbytnio zdradzał fabuły... fajna zimowa sceneria miasteczka pełnego poruszających się manekinów i całkiem zaskakujące zakończenie. Film do obejrzenia na Youtube.

https://filmschoolrejects.com/7-deeply-bizarre-horror-shorts-to-watch-on-youtube -c943a50218cb#.5fcd4ux0i

ocenił(a) film na 8
khanate

Obejrzany po raz kolejny. Zimowe miasteczko manekinów zainspirowane zapewne manekinami umieszczonymi w makietach miasteczek niszczonych potem przez eksplozje jądrowe w trakcie zimnej wojny, tzw. nuklearnymi manekinami. Możecie wygooglować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones