PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549995}

Skowyt: odrodzenie

The Howling: Reborn
4,0 1 072
oceny
4,0 10 1 1072
Skowyt: odrodzenie
powrót do forum filmu Skowyt: odrodzenie

Zajebisty Film

ocenił(a) film na 10

Weście co wy piszecie z mojego punktu widzenia ten horror jest zajebisty dla mnie bardzo ciekawy,niektóre momenty są smutne,ścieżki dźwiękowe mam na myśli muzyki które w tym filmie były są fajne ogółem film jest fascynujący sam mam płytę z tym filmem jeśli mogę powiedzieć coś o aktorach,Will Kidman (Landon Liboiron) grał w serialu ,,Terra Nova" jeśli ktoś nie wiedział a Lindsey Shaw widziałem raz na oczy gdy byłem w USA na wakacjach i dostałem od niej plakat i zdjęcie z jej podpisem i nadal trzymam plakat na ścianie.Dla mnie film zasługuje na wysoką ocenę tylko jednego nie mogę zrozumieć dla czego pod koniec filmu gdy pokazują się napisy to wyświetlają się urywki że wilkołaki opanowały cały świat itd itd i na końcu stoi jakaś dziewczyna ubrana na czarno,ma czerwone oczy i zrobiła dziwną minę i powiedziała ,,Do you believe us now" nie mogę tej końcówki filmu zrozumieć może ktoś mi powiedzieć??

kkk0031

Te urywki na końcu,to po prostu jakby dalsze wydarzenia dziejące się po tych,opowiedzianych w filmie.Matka Willa mówiła,że nie są jedyną grupą wilkołaków i takie małe armie są porozsiewane po całym świecie i wkrótce nastąpi uderzenie.A dziewczyna z czerwonymi oczami to Eliana,która przecież też jest wilczkiem.

mario_1981

nie ma to jak stara wersja skowyt ale ten film też dobry dziwi mnie tak niska ocena ja daje 7/!0 można się przyczepić do paru szczegółów ale co tam pozdro:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones