PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762792}
4,8 1 966
ocen
4,8 10 1 1966
Shelley
powrót do forum filmu Shelley

Piuar to powinien organizować darmowe seanse pod hasłem "In vitro-diabelski wynalazek".
A tak poważnie - film niesamowity, bo czekasz podświadomie takiego banału jak w DR, że sekta a tu nic z tych rzeczy - wszyscy niewinni a szatan przeniknął na dziecko z powietrza. Jest to przerażające. Po prostu mrozi krew.
Można się zastanawiać, gdzie znajdowało się to słabe ogniwo, które wykorzystał szatan. Czy była to matka, która nie chciała imienia Angel i bała się elektryczności, czy była nim Rumunka (wiadomo Transylwania), itd. A może to jednak twórcy sugerują, że in vitro jest dziełem szatana? ;)

Redaktorka

*) Pisuar

ocenił(a) film na 2
Redaktorka

Mnie natomiast nawet przez chwilę ten film nie zainteresował. Akcja dzieje się bardzo wolno, momentów trzymających w napięciu brak. Temat właściwie też niezbyt ciekawy ani straszny. Może gdybym był kobietą w ciąży to jakiś lekki niepokój bym odczuł, a tak to film to zwykła strata czasu. Absolutnie nic nie wnosi do życia, nie sprawia że się nad nim zastanawiamy czy z zaciekawieniem patrzymy w ekran.

Vidic17

To podaj mi filmy które Nie są stratą czasu, którą Wnoszą coś do życia

ocenił(a) film na 2
theszatanx

Musisz być z tych, którzy za stratę czasu uważają wszystko, poza pracą lub nauką. Dobrego filmu na pewno nie uznam za stratę czasu. Część z nich potrafi zmusić do myślenia, często pobudzają wyobraźnię, zapewniają rozrywkę. Bywa też, że uczą w jakiś sposób logiki. Strata czasu ma miejsce tylko wtedy, gdy ją odczuwasz.

Vidic17

Niekoniecznie, poza tym bez spiny :)
Serio szukam filmów tokowych. . . do których z przyjemnością wrócę.
Np dziś dokończyłem Omar - 2013
Film świetny, życiowy na pewno do niego wrócę, tylko szkoda że oglądałem z lektorem, może była by większa ocena gdybym słyszał tylko aktorów i ich emocje.

Redaktorka

W Filmie dosc wymownie bylo pokazane skąd wzięło sie zło i na pewno nie wzięło się z powietrza. Dunka wierzyła w gusła, a siwy dziad jej w tym pomagał. "Zainfekowane" jajeczko zabiło nieszczęsną surogatkę. ot cała historia...

Redaktorka

dzięki za spoiler

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones