PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 691
ocen
7,8 10 1 263691
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Prequel

ocenił(a) film na 8

Właśnie się doczytałem, że Artur Żmijewski kręci prequel "Samych swoich". W rolach głównych Zamachowski (pewnie Pawlak) i Baka (wychodzi, że Kargul). Ma grać część starej obsady. Niestety, większość już nie żyje więc... Film zapowiadany na 2024 w kinach. Ciekawe, osobiście sądzę, że wyjdzie średnio, żeby nie powiedzieć kiepsko: Żmijewski reżyserował do tej pory jedynie klika odcinków "Ojca Mateusza" = nie ma doświadczenia. Boję się o Zamachowskiego - żeby nie przeszarżował. Ale film obejrzę, wiadomo :-)

mojomr_

Nie bardzo wyobrażam sobie Kargula i Pawlaka granych przez innych aktorów.Wg mnie to nie ma prawa się udać.Swoją drogą dowiedziałem się o tym z Onetu a nie Filmwebu, żenada.

ocenił(a) film na 9
mojomr_

Było to ogłoszone 1 kwietnia więc.... raczej to bajki

ocenił(a) film na 8
deconstramus

Aaa, to zmienia postać rzeczy :-) Też najpierw pomyślałem, że to żart, ale że doczytałem dzisiaj (czyli 11 kwietnia) więc dałem się nabrać.

ocenił(a) film na 9
mojomr_

Zobaczymy co z tego wyjdzie a wyjdą krużewniki

ocenił(a) film na 8
deconstramus

Wygląda, że to jednak prawda: https://www.filmweb.pl/news/%22Sami+swoi%22%3A+Powstaje+prequel+kultowej+komedii .+Anna+Dymna+zdradza%2C+kogo+gra-150287

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones