PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 772
oceny
7,8 10 1 263772
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Jestem na nie

ocenił(a) film na 1

Nie przepadam za filami z lat 60 (Polskimi filmami) dlatego jak dla mnie w JRIIWŚ ani Sami Swoi nie są wógule śmieszni.
Dopiero od Nie Lubię Poniedziałku przez dzieła Barei i Hallo Szpicbródkę polskie kino komediowe zaczeło mi się podobać.
Bo te wcześniejsze produkcje to albo temat wojna (Rzeczpospolita Babska) albo o dupie marynie (Sami Swoi , Nie Ma Mocnych).

Moja ocena 3/10

PS. Z lat 60 jedynie Mąż Swojej żony mi się podobał.

ocenił(a) film na 10
misterfantastic

nie znasz sie :P sami swoi to jedna z najlepszychn polskich komedii.

ocenił(a) film na 4
Fantastique

To bardzo stary film, dlatego nam już się nie podoba :) Przecież wtedy nagrali film żeby był śmieszny i nie wiedzieli co będzie w 2010 roku...

misterfantastic

"Dopiero od Nie Lubię Poniedziałku przez dzieła Barei i Hallo Szpicbródkę polskie kino komediowe zaczeło mi się podobać." - haha pogratulować gustu :D

misterfantastic

hahahhaha xD ale debil xD to ty jakis tępy jesteś... widac ze sie w ogóle na zartach nie znasz xDhahahaaha!

misterfantastic

Ok, nie kłóćcie się już :) Nic nie poradzimy na to, że jakiś osobnik gustuje w nowych polskich filmach, aczkolwiek dla mnie samo wspomnienie większości "naszych" nowych filmów zieje badziewiem...

ocenił(a) film na 1
misterfantastic

NIENAWIDZĘ JAK PSA
dno, dno i jeszcze raz dno... 1/10, szkoda że ujemnych not dawać nie można

ocenił(a) film na 10
part3m

Taki urok demokracji każdy moze mówić co myśli i go nie wsadzą za to :P
Co do filmu moim zdaniem majstersztyk który do dziś zachowuje aktualność. Widać to nawet w kłótniach na forum :)

ocenił(a) film na 1
misterfantastic

Osobiście się zgadzam, ale nie dlatego, że jest stary, a dlatego, że widzę ten film co pół roku w Polsacie. Już za przeproszeniem mi się żygać chce -.-'

ocenił(a) film na 9
maciekson

To "żygaj", kto Ci broni? Tylko lepiej moim zdaniem "rzyga" sie tak...;)

ocenił(a) film na 3
misterfantastic

też mi się nie podoba

ocenił(a) film na 10
misterfantastic

Trudno rozmawiać z ślepym o kolorach. Jeśli "Sami swoi" mają mieć "1", to np.filmy z Leslie Nielsenem -10 (minus 10), z Carreyem -2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones