PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 740
ocen
7,8 10 1 263740
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Dulszczyzna w pełnej krasie. Co niedziele do kościola a po kościele plucie na drugiego, intrygi plotki afery. Jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. Typowe również dzisiaj dla wyznawców donalda :))))))) Oby Janusz zrobił z czarnymi porządek.

ocenił(a) film na 9

"Dulszczyzna w pełnej krasie. Co niedziele do kościola a po kościele plucie na drugiego, intrygi plotki afery. Jeden drugiego utopiłby w łyżce wody" - to przestań tak się zachowywać
.

użytkownik usunięty
matoole

Problem w tym że to wy się tak zachowujecie zwolennicy POmatołów i PISdzielców.

ocenił(a) film na 9

.Skąd wiesz ,że jestem zwolennikiem tych partii Ynteligencie?

Czy Ty wiesz co znaczy "dulszczyzna"? Tu jest ukazany stereotyp Polaka, który z jednej strony serce by dał, a potem, gdy trzeba, za kosę złapie. To jest kwintesencja prawdziwego Polaka w pigułce - walecznego, ale i romantyka.
A co ma do tego Kościół katolicki, coś się przypieprzył do Kościoła? Tam nie było żadnej apoteozy Kościoła. Nie wiem, ale się domyślam. Jesteś po prostu kolejnym ogłupionym gówniarzem, który swoje młodzieńcze kompleksy odreagowuje na tym na kim go jakiś oszołom z Biłgoraja podjarał.
To nie jest miejsce na czytanie Twoich politycznych idiotyzmów i skupiania się na psychicznych problemach koleś. Tu się gada o filmie, albo aktorach. Weź to pod uwagę nim założysz kolejny wątek na tym szacownym Filmwebie. I zanim zaczniesz znów szczekać, weź to pod uwagę.
To film ponadczasowy... ale co ja się będę tu rozpisywał.

użytkownik usunięty
Jack_Holborn

Chrzanisz waść. Na szczęście wasze katolskie zabobony nie robią na normalnych Polakach żadnego wrażenia.

ocenił(a) film na 9

Jako ateista nie uważam ,żeby człowiek wierzący miał być nienormalny. Natomiast Ty zachowujesz się jak szczeniak - gadasz jakieś bzdury

użytkownik usunięty
matoole

Powiedz to wszystkim ofiarom krzyża biedaczku.

ocenił(a) film na 9

Akurat ty coś wiesz o ofiarach krzyża . Jesteś typowym przykładem bezmózgiego,gimnazjalnego ateisty.EOT.

użytkownik usunięty
matoole

A gdzie był twój buk gdy ich mordowano?? No słucham. Cymbałów takich jak ty co w bajeczki o bogu wierzą jest na pęczki, tylko gotowi zrobić tu państwo wyznaniowe. Z nicka od razu widać że jesteś MATOOŁEM heheheheh. EOT

ocenił(a) film na 9

Przecież pisałem ,że jestem ateistą ynteligencie

ocenił(a) film na 8

chodzi Ci o dewocję zapewne... a co do reszty Twoich wywodów - przemilczę. Gdybyś był "wyznawcą" Janusza, okazałbyś tolerancję wobec nas, "zabobonnych" (nie wiem, czy wiesz, ale zabobony sa przez kościół zakazane, pewnie znowu Ci się pojęcia pochrzaniły), miast nas obrażać.

antygrafik

born to be wild!

użytkownik usunięty
antygrafik

Niestety Janusz okazał sie również katolem, tyle że zakamuflowanym, nic nie zrobił aby osłabić czarnych!

ocenił(a) film na 10

Btc5 wróciłem z kolegami!!! Dzisiaj będzie Btc5!!!!

użytkownik usunięty
Marik1234

Z psychiatryka wróciłeś? Witamy

ocenił(a) film na 10

Typowy troll internetowy. Na wszystko narzeka. Cóż NIE KARMIĆ TROLLI!

ocenił(a) film na 8

Co do pierwszego zdania zgadzam się w 100% rzeczywiście często tak jest, chociaż nie wiem jaki to ma związek z filmem, wyraźnie było mówione, że Pawlak do kościoła nie chodzi (w 2 części) a co do Kargula to nie wiem ale podejrzewam, że tez nie. / Drugie zdanie zostawię bez komentarza i dalsze twoje wypowiedzi bo tu jest przykład na to że jesteś trollem ;) podobnie jak Marik1234

"Genialnie ukazane typowe polskie katolstwo" Chyba genialnie ukazane typowe przywary Słowian a nie ludzi nazywających siebie "katolikami". Na Peruna nie mieszajcie Kościoła do tego filmu pokazującego słowiańskie wady potomków Słowian. NA CHWAŁĘ SŁOWIANOM!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones